Zkušenosti s funkčním oblečením pro děti

zobrazeno 2233×

Vložil(a): baru86, 20. 5. 2017 16.42

Kupujete dětem funkční oblečení, třeba v létě, aby se méně potily? Máte s nějakými značkami zkušenost?

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Betulka, 6. 4. 2023, 20.43

Na léto jedině funkční oblečení, nejlépe od značky Little Angel. Mají super věci, funkční, z termoregulačního materiálu. A super je také to, že se jedná výhradně o českou výrobu, kdy koupí můžete podpořit zdravotně znevýhodněné lidi, kteří by si třeba jinak práci hledali jen těžko. Opravdu to stojí za to.

Barborita, 7. 12. 2022, 14.08

Ahoj, za sebe doporucuji ceskou znacku baridiwear. Kvalitni material, funkcni, velmi prijemne. Maji obleceni pro celou rodinu, rada tam nakupuji

kamilenka, 14. 12. 2022, 12.26

zrovna se po nějakém oblečením dívám, o téhle značce jsem teda ještě neslyšela...mám problém vybrat vhodné oblečení, protože jsem ekzematička a máloco mi vyhovuje

Barborita, 15. 12. 2022, 21.18

Tak tohle ti bude sedět díky outlast materiálu. Určitě vyzkoušej

vandica, 27. 11. 2022, 21.05

Je to hodně důležité, je to kvalitní merino vlna a o tu je potřeba se starat určitými postupy.

Zdendaaa, 23. 11. 2022, 19.55

Aha, to jsem nevěděla, že je to tak důležité. Určitě se o to budu starat.

Zdendaaa, 4. 11. 2022, 22.53

Já jsem objednala kamaše do školky, tak jsem na to zvědavá. Ten materiál se nevytahá, neblednou barvy?

Alexx, 2. 11. 2022, 23.26

Doporučuju kouknout na tento shop promaledobrodruhy.cz. Ten je super. Pro děti dokonalý, kvalitní věci. Já jsem tam syna teď zase vybavila na zimu a musím říct, že jsem s výběrem spokojená moc.

Letissie, 18. 11. 2022, 18.33

Nemají i kamenné prodejny?

vandica, 30. 10. 2022, 13.59

Já jsem byla mile překvapená, jak příjemný materiál to je. A u body je super, že když dětem rostou zoubky a hodně slintají, tak mokré nestudí.

Zdendaaa, 29. 10. 2022, 22.05

Tak to je skvělý, zkusím objednat pro děti na zkoušku.

Zdendaaa, 25. 10. 2022, 21.42

O merinu jsem slyšela a jak silnou vrstvu oblečení dáváte?

vandica, 24. 10. 2022, 22.34

Já kupuji pro děti merino, v zimě hřeje v létě chladí. Naprosto skvělá věc.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů