Zoo Hodonin
Vložil(a): Lenča Pešková, 1. 5. 2017 20.40
Dneska jsme byli navstivit hodoninskou Zoo a musim rict ze teda katastrofa. Zvirata miniaturni vybehy, klece zrezivele... po dlouho dobe mi tech zvirat bylo hodne lito. Napriklad 5 zeber melo vybeh velky cca 50 x 30 metru. Jen tam lezely, ani se nehybaly. A jaky vybeh mela treba puma... hruza. Betonovy vybeh s par klackama a pneumatikou. Pulka zvirat byla jeste schovana. Za hodinu jsme to meli projity a sli domu. Chapu ze tam ten prostor nemaji ale tohle... takovy maly vybehy... i ta koza mela vetsi vybeh nez puma.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
[email protected], 29. 5. 2017, 21.33
Ty jo chudáci tak tam asi ne a která zoo vám připadá v pohodě?
Lenča Pešková, 30. 5. 2017, 7.55
Krasna je Lesna nebo praha. Chystame se do Jihlavy tak uvidime?
[email protected], 1. 6. 2017, 14.09
Olomouckou neznáme byl tam teď někdo? Jsou tam ji jiné atrakce, jak třeba v Brně lanove centrum pro děti?
Mygara, 9. 5. 2017, 15.38
asi moc spokojené opravdu nebudou, ale jsou asi nějaké normy, tak jim to možná stačí
Žofinka, 9. 5. 2017, 10.29
nebyla jsem tam, tak nemohu soudit, ale nevím, jaké mají zvířata potřeby
Fuga, 9. 5. 2017, 8.34
nikdy jsem tam nebyla, ale ten popis nezní moc lákavě
Lenourecek, 2. 5. 2017, 21.58
Škoda, že jste si to neužili. Ale třeba je tam těm zvířatům i tak dobře
L.janicka.l, 2. 5. 2017, 20.08
Taky neznam, tak nemohu posoudit jake to tam je
Lenča Pešková, 2. 5. 2017, 12.37
Jako prostredi tam je krasne, to ano, ale pro navstevniky, pro zvirata bohuzel ne
Lenča Pešková, 2. 5. 2017, 12.38
Cirkus je kapitola sama pro sebe. Tak je to hruza
patricia077, 2. 5. 2017, 9.45
ježíš chudáci zvířata tam jsem nikdy nebyla a teda ani nechci