Pepco

zobrazeno 8127×

Vložil(a): Petra Schoberová, 27. 9. 2016 7.32

Maminky nakupujete zde?? Co kvalita oblečení?? Ceny?? V poslední době vidím že se v Pepcu nakupuje docela hojne, tak by me zajímali vaše zkušenosti, my teda mame par veci z tama a jsem v celku spokojena, neco jsme dostali a neco jsme koupili sami.. A co ta "afera" ohledne jejich trička co se obtisklo chlapeckovi na tělíčko?? Co si o tom myslíte?? :)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Romanka40, 26. 11. 2019, 21.12

Kupuju veci, u kterych mi neni lito zniceni. Treba body za 29kc pri zavadeni prikrmu...

cela

cela, 14. 2. 2019, 8.52

Byla jsem se podívat do nového obchodu v Novém Městě na Moravě. Bylo tam asi 6 prodavaček postávajících a drbajících v hloučku. Zboží nesložené a pomíchané. Koupila jsem 1 tepláky, když už tam jsem. Pokladna je tam na druhé straně obchodu než vstup. U pokladen nikdo nebyl. Čekala jsem a po delší době přišla prodavačka a říká mě abych šla k jiné pokladně. Tam za ní přišel pán domlouvat se, že dovezl paletu. Čekala jsem až se dohodnou. Poté mi paní nabízela vonné svíčky. Odmítla jsem. Pak mi řekla ať odnesu košík na své místo. Uklidila jsem za prodavačky košík a opravdu už nikdy do tohoto obchodu nezavítám!

Minnie, 21. 11. 2018, 19.48

Jasně že nakupujem, Pepco miluju!!! Oblečení, hračky, nádobí, vše. A zatím nemám negativní zkušenost a to tam nakupuju takových 5 let minimálně

Petruše, 28. 9. 2018, 11.58

V tomto obchodě moc nenakupuji. Je pravda - super ceny - oblečení vypadá dobře. Ale trochu se zajímám o kvalitu materiálů a tak- jestliže dětem něco koupím. A zrovna oblečení,, nebo hračky, které přijde do styku s pokožkou dítěte, nebo dokonce do pusy, pak by to mělo být nezávadné a testované. Pro mne je to velmi riskantní a zdraví mých dětí bych nikdy neryskovala. U dětské lékařky se potkávám s maminkami, které mají velké problémy s ekzémy, různými vyrážkami a doktoři si pak neví rady. Ja osobně takové problémy nemám, i když mám doma tři děti.

WeruskaSK

WeruskaSK, 30. 8. 2018, 22.39

kupujem tam hlavne dekoracie a hracky, z oblecenia som kupila iba slipy a ponozky a ok zatial, akurat sa neviem vyjadrit k farbam ktore pouzivaju ale nemyslim ze farbia oblecenie inak ako drahsie znacky, ked sa to vsetko robi aj takv cine

Ketris

Ketris, 7. 8. 2018, 16.00

No.. za ty penize... ) jako neco super, ale vetsinou tam kupuju obleceni na pisem, ven, na doma.. ale dekorace z tama miluju!

Furciferka

Furciferka, 9. 3. 2018, 21.42

Koupila jsem v zime za 19,- rukavicky pro miminko. Druhy den jsem je vyhodila. Pelichaly a to opravdu hodne, bala jsem se, ze by ty cucky mohl maly vdechnout.

Mygara

Mygara, 4. 11. 2017, 6.15

ceny jsou skvělé, musí se počítat s tím, že se to třeba dříve ochlupatí apod. , ale děti jsou čuňata

navji, 25. 5. 2017, 11.00

hrubá nespokojenost! velikost je o číslo menší (68 se v reálu rovná 62), overálky po několikerém vyprání úplně olezly, po jednom dítěti pomalu na vyhození a čepičku, kterou jsem koupila schválně o dvě čísla menší, než máme teď, můžu jít vyhodit, jak se po 3x nasazení vytáhla. Za mě tedy palec dolů. V sekáčích mnohdy seženu za pár korun daleko kvalitnější věci i značkové (hodně HaM).

misalla, 26. 4. 2017, 18.03

Taky nakupujeme a jsme spokojení. Mají tam krásný věcičky.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů