Rifle s laclem na kluka 134? Koupit, nekoupit?

sledováno 1× zobrazeno 2577×

Vložil(a): hagra55, 21. 5. 2020 19.39

Ahojte, dneska mě syn poprosil jestli bych mu nekoupila lacláče, byl u kamaráda dneska na zahradě a kamarád je prý měl. Říká že se mu strašně zalíbily a že je bude nosit všude, i do školy. Tak jsem mu řekla, že spíš holky je nosí, kluci moc ne hlavně v jeho věku. I přes to si je furt přeje. Našla jsem už nějaké na internetu *obrázek, a nevím zda udělat synovi radost a nebo je nekupovat, aby nebyl ve středu pozornosti na veřejnosti. Co myslíte mám je koupit? Nosily i vaše děti lacláče do školy?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Tho, 12. 3. 2021, 9.40

Upřímně za mě jsou teď lacláče dost cool. Začínají se dost nosit v zahraničí a není problém je sehnat i pro muže na zalandu, asos a atd... Hlavně teď dost frčí lacláče Carhartt, Levis, Tommy, Dickies a atd. Móda se vrací zpět do 80 a 90let...Hlavne je to móda, kde nejsou lidi jak ve stahlem latexu? Za mě lacláče dost bodují hlavně jsou dost pohodlné ?

hagra55, 22. 4. 2021, 23.03

tyhle co má tak jsou právě Dickies na to, že je bude mít pomalu rok tak jsou malinko seprané, šouplá kolena a zadek ale není to tolik vidět. A pořád se mu líbí. A jsem i ráda že je nosí když si vezme rifle do pasu a zavazuje boty tak mu lezou záda Za mě 10/10

hagra55, 2. 6. 2020, 20.15

To spíš ne, on chce nosit kšandy a kdyby je měl dolů, tak mu kalhoty spadnou, v pase má dost místa...

Mygara

Mygara, 30. 5. 2020, 12.53

Kdyžtak je bude nosit svěšené kšandami dolů

dadinkamaminka, 29. 5. 2020, 11.31

Mě se to tedy nelíbí no, syn je nosil, když byl batole ??

hagra55, 28. 5. 2020, 17.24

Takže, už jsou doma, syn si je hned vyzkoušel a byl celej šťastnej. Jsou trochu delší, ikdyž má kšandy utažené, takže do těch 11 let mu kalhoty vydrží dneska je měl poprvé ve škole a říkal že jsou fajn, pár negativních názorů bylo od jeho spolužáků, ale nic tak strašnýho. Takže za mě super

kaata12, 28. 5. 2020, 18.16

Docela hezký, hlavně že je spokojenej. Mladšímu do školky možná taky pořídím lacláčky, je totiž hubenej a skoro všechny kalhoty mu padají, je to peklo něco na něj sehnat.

jitka46

jitka46, 30. 5. 2020, 23.57

Hlavně, aby byl sám spokojený. To je nejdůležitější

zuzkagodarova, 25. 5. 2020, 17.23

moj syn to neznasa ale to ma iba 2 roky, ale zase nic take strasne na tom nie je

hagra55, 23. 5. 2020, 22.22

Tak jsem je teda koupila, brzy přijdou tak jsem zvědavá, jak bude mladej rád.

L.janicka.l

L.janicka.l, 23. 5. 2020, 21.06

Na praci idealni do skoly se mi to u vetsich deti nelibi

Minnie, 23. 5. 2020, 17.59

Já bych koupila.

Katka

Katka, 23. 5. 2020, 9.13

Za mě nevkus pro muže, ženy i děti ?Naše děti by to nenosili ani na doma. Ale jinak dětem kupuju, co se jim líbí, takže když by o to staly, koupila bych to a přežila bych to. ?My teď zase kupujeme merch oblečení youtuberů. Syn bude mít za pár dní 9 let.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů