Ubrousky na pohlcování barev do pračky
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016 13.07
Používáte do pračky ubrousky na pohlcování barev? A jak jste s nimi případně spokojené? Já dostala jednou od tety co pracuje pro Schwarzkopf ubrousky Colour Catcher a docela to fungovalo. Jednou jsem zkusila dát do červeného prádla bílý kapesník a ubrousek, ale to se kapesník obarvil na růžovo :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Sociopatka, 1. 3. 2022, 15.06
Velice dobře jsem si vybrala pračku v eshopu okay.
Sociopatka, 21. 2. 2022, 20.00
Mám nejlepší zkušenosti se značkou AEG.Máme tuto značku už delší dobu a pořád je velice dobrá.
Diplomatka22, 22. 2. 2021, 13.35
Ze své zkušenosti ti mohou doporučit značku AEG.Mám od nich pračku i sušičku a jsem pořád spokojená.