Ubrousky na pohlcování barev do pračky

zobrazeno 4076×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016 13.07

Používáte do pračky ubrousky na pohlcování barev? A jak jste s nimi případně spokojené? Já dostala jednou od tety co pracuje pro Schwarzkopf ubrousky Colour Catcher a docela to fungovalo. Jednou jsem zkusila dát do červeného prádla bílý kapesník a ubrousek, ale to se kapesník obarvil na růžovo :-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Sociopatka, 1. 3. 2022, 15.06

Velice dobře jsem si vybrala pračku v eshopu okay.

Selka50, 26. 2. 2022, 9.21

A kde bych nějakou dobrou pračku koupila?

Sociopatka, 21. 2. 2022, 20.00

Mám nejlepší zkušenosti se značkou AEG.Máme tuto značku už delší dobu a pořád je velice dobrá.

Selka50, 14. 2. 2022, 13.23

Dobrý den,máte někdo zkušenosti s nějakou kvalitní pračkou?Zařizuji si nový byt a ráda bych si ještě pořídila nějakou pračku,ale nevím jakou.Jsem mladá maminka s malým dítětem.

Cuketa100, 29. 9. 2021, 15.05

Sice mi ta značka nic moc neříká,ale když jsi s ní spokojená tak se an ni mrknu.Zkus mi sem dát odkaz.Budu velice ráda.Děkuji

Mulatka, 22. 9. 2021, 16.48

Já mám doma pračku Beko a jsem velice spokojená.Velice dobrá pračka za krásné peníze.

Cuketa100, 13. 9. 2021, 16.28

Ahoj už mi dosluhuje stará pračka a vypadá to,že budu muset koupit novou.Vůbec nevím jaký tip pračky koupit a kde ji koupit.

Cortney, 23. 2. 2021, 13.43

Na značku AEG jsem také slyšela jenom samou chválu.Jakou od nich máš tu pračku a kde jsi ji kupovala?

Diplomatka22, 22. 2. 2021, 13.35

Ze své zkušenosti ti mohou doporučit značku AEG.Mám od nich pračku i sušičku a jsem pořád spokojená.

Cortney, 17. 2. 2021, 11.30

Ahoj já bych si chtěla koupit nějakou novou pračku.Vůbec nevím jakou si koupit.Jediné co vím je,že bych nechtěla pračku s horním plněním.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů