Vakuové pytle
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 13. 10. 2016 21.42
Máte vyzkoušené vakuové pytle, ze kterých se vysaje vzduch a zaberou málo místa? Já mám hrozně moc věcí po synovi a chtěla bych si to schovat na dobu za pár let až bude druhé dítě. Zajímalo by mě, jaké máte vyzkoušené, zda se nenafukují a jestli se do toho nedají breberky. Napadla mne varianta, že bych tam kápla trochu levandulového oleje ... Děkuji :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 14. 8. 2017, 15.19
já si myslím, že je to dobrý způsob uchovávání
Fuga, 12. 1. 2017, 14.09
zkušenost nemám, ale kamarádka si stěžovala, že takto zničila nějaké oblečení typu bunda s dutým vláknem
Aliisha, 26. 12. 2016, 15.09
Tyto pytle nepoužívám. Slyšela jsem od kamarádek, že dlouho nevydrží.
Zuzka Čtvrtečková, 16. 10. 2016, 20.43
Přijde mi to super, ale obávám se toho, že se samy nafouknou,což je časté, jak čtu...
k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 20.58
Tak ty hodně kvalitní pry ne, tak uvidím
k.o.r.i.n.e.k, 15. 10. 2016, 23.10
Tak to je velice dobrá cena
k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 10.12
Tak u nás v Penny je nemají, ale třeba jednou
k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 17.22
Já teď koukala, že mají akci v normě, ale nevím jaké budou
k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 10.14
Také máte takové hrozné potíže se zavíráním? Já to uzavřu vyfouknu zvuk a slyším jak to uniká, tak to znovu zaplácnu a za chvilku na jiném místě
k.o.r.i.n.e.k, 15. 10. 2016, 9.47
Já tedy zjistila, že ten jeden co jsem koupila na zkoušku jde pěkně špatně zavírat a přijde mi, že to bude unikat
k.o.r.i.n.e.k, 15. 10. 2016, 23.11
Já mám nějaký neznámé značky asi za třicet korun na zkoušku ...
k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 17.22
A to je pak pytel úplně na nic, když ho nezavřu
k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 20.57
Tak já asi koupila hodně velký šmejd
k.o.r.i.n.e.k, 14. 10. 2016, 19.44
No já si koupila nějaký obyčejný, tak jsem zvědavá