Vakuové pytle

sledováno 1× zobrazeno 4825×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 13. 10. 2016 21.42

Máte vyzkoušené vakuové pytle, ze kterých se vysaje vzduch a zaberou málo místa? Já mám hrozně moc věcí po synovi a chtěla bych si to schovat na dobu za pár let až bude druhé dítě. Zajímalo by mě, jaké máte vyzkoušené, zda se nenafukují a jestli se do toho nedají breberky. Napadla mne varianta, že bych tam kápla trochu levandulového oleje ... Děkuji :-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Romanka40, 26. 11. 2019, 21.11

Jsou super, ale nesmi se k nim dostaz nase kocky

Mygara

Mygara, 14. 8. 2017, 15.19

já si myslím, že je to dobrý způsob uchovávání

Kikinka30, 1. 4. 2017, 12.36

Ja k tomu davam jen mydlo

Fuga

Fuga, 12. 1. 2017, 14.09

zkušenost nemám, ale kamarádka si stěžovala, že takto zničila nějaké oblečení typu bunda s dutým vláknem

Aliisha

Aliisha, 26. 12. 2016, 15.09

Tyto pytle nepoužívám. Slyšela jsem od kamarádek, že dlouho nevydrží.

vivianr, 20. 12. 2016, 19.58

Taky mám zkušenost, že málokterý vydrží vyfouknutý. Dokonce mi něco málo z pytlů po letech popraskalo.

Zuzka Čtvrtečková, 16. 10. 2016, 20.43

Přijde mi to super, ale obávám se toho, že se samy nafouknou,což je časté, jak čtu...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 20.58

Tak ty hodně kvalitní pry ne, tak uvidím

Leňulka, 15. 10. 2016, 23.05

koupila jsem v penny za pár kaček 8ks a jeden zlobil byla tam dírka, jinak v pohodě, mám v tom také věci po dceři

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 15. 10. 2016, 23.10

Tak to je velice dobrá cena

Leňulka, 16. 10. 2016, 7.05

No 4ks stály 149Kč vzala jsem dvoje a nemůžu si stěžovat

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 10.12

Tak u nás v Penny je nemají, ale třeba jednou

Sooňaa, 16. 10. 2016, 17.17

Teda to je.super,ja koupila,pak.jsem tam pridala veci a prasknul,tak musim poridit jine.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 17.22

Já teď koukala, že mají akci v normě, ale nevím jaké budou

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 10.14

Také máte takové hrozné potíže se zavíráním? Já to uzavřu vyfouknu zvuk a slyším jak to uniká, tak to znovu zaplácnu a za chvilku na jiném místě

vendy.z, 14. 10. 2016, 21.32

Já je používám, ale žel, záleží jaké koupíte. Nejkvalitnější jsou (co mám) TV products, drahé, ale jediné drží. Co jsem koupila jinde (kdekoliv), nafukují se samovolně.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 15. 10. 2016, 9.47

Já tedy zjistila, že ten jeden co jsem koupila na zkoušku jde pěkně špatně zavírat a přijde mi, že to bude unikat

vendy.z, 15. 10. 2016, 17.51

No právě, sehnat pořádný je něco. Ten z TV products byl asi za 250 kč jeden a ten jediný drží. Z Kafulandu za 100 kč taky na nic... Od Vietnamců ani nezmiňuji.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 15. 10. 2016, 23.11

Já mám nějaký neznámé značky asi za třicet korun na zkoušku ...

Sooňaa, 16. 10. 2016, 17.18

To je pravda,nektere nejdou aninuplne uzavrit... zvlast ty levne noname

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 17.22

A to je pak pytel úplně na nic, když ho nezavřu

vendy.z, 16. 10. 2016, 18.21

Mě třeba i ty levné zavřít šly, ale nedržely vakuum.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 20.57

Tak já asi koupila hodně velký šmejd

darzanka, 14. 10. 2016, 18.59

Mám a z pěti pytlů se mi jeden nafoukl. Možná nemám zrovna tak kvalitní značku:(

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 10. 2016, 19.44

No já si koupila nějaký obyčejný, tak jsem zvědavá

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů