Jdete vybírat dětské botičky? Víme, které zničí vašim potomkům nožičky!
Vložil(a): patricia077, 10. 4. 2018 10.05
Narazila jsem na článek, koho to zajímá, může juknout... http://zena-in.cz/clanek/jdete-vybirat-detske-boticky-vime-ktere-znici-vasim-potomkum-nozicky
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 27. 11. 2019, 7.44
Já spíš kompromis
patricia077, 27. 11. 2019, 9.45
Marusk, 1. 6. 2018, 13.13
to se podívám. Přijde mi, že nové dětské boty kupuju snad pořád. Každé tři měsíce vyroste noha nebo změna sezony či počasí, takže stále v dětském obuvnictví
patricia077, 1. 6. 2018, 13.22
jj a ještě jsou drahé a hned na reklamaci..zrovna teď máme z lékárny a vydržely sotva dva týdny a reklamace měsíc takže zas noha vyroste
Mygara, 12. 4. 2018, 20.06
já už mám děti odrostlé, ale zase řešíme nožky u vnoučat
patricia077, 1. 6. 2018, 13.22
je to kolotoč
patricia077, 12. 4. 2018, 15.46
Manžel teď koupil synovi v lékárně Santé ale na suchac což jsem nechtěla i když mají atesty atd
patricia077, 12. 4. 2018, 14.14
To bude coby dup
Fuga, 11. 4. 2018, 16.43
polobotky nákup už mám za sebou, tak si přečtu, co jsem udělala blbě .-)
patricia077, 11. 4. 2018, 19.15
Myslím že nic
patricia077, 11. 4. 2018, 13.47
No bohužel dětské boty jsou fakt hodně drahé, já třeba tisíc dva za boty dám málokdy
patricia077, 11. 4. 2018, 10.12
no to já taky právě teď jsem se s ním vrátila z jediné obuvi co tu máme a protočily se mi panenky
Žofinka, 11. 4. 2018, 7.51
Už jsem koupila, ale stejně přečtu
patricia077, 11. 4. 2018, 8.28
V podstatě se řídím vším co tam je až na nákupy odpoledne pokaždé to nevyjde
Aliisha, 11. 4. 2018, 7.32
Kupuji širší a měkké boty. Vždy nové, nepoužité.
patricia077, 11. 4. 2018, 8.28
To je asi nejlepší
patricia077, 11. 4. 2018, 10.13
Tak je to lepší ale ty ceny jako jediné které se mi zdály stály 976,- a to nebyly ani kožené!