Jdete vybírat dětské botičky? Víme, které zničí vašim potomkům nožičky!

zobrazeno 1868×

Vložil(a): patricia077, 10. 4. 2018 10.05

Narazila jsem na článek, koho to zajímá, může juknout... http://zena-in.cz/clanek/jdete-vybirat-detske-boticky-vime-ktere-znici-vasim-potomkum-nozicky

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Romanka40, 26. 11. 2019, 21.44

Ja kupuji ciste barefoot

patricia077

patricia077, 27. 11. 2019, 7.44

Já spíš kompromis

Romanka40, 27. 11. 2019, 8.05

Dcera ma ploutvicku. Takze kompromis bohuzel ji lita v pate. Navic i mezi bf znackama mame problem

patricia077

patricia077, 27. 11. 2019, 9.45

Marusk

Marusk, 1. 6. 2018, 13.13

to se podívám. Přijde mi, že nové dětské boty kupuju snad pořád. Každé tři měsíce vyroste noha nebo změna sezony či počasí, takže stále v dětském obuvnictví

patricia077

patricia077, 1. 6. 2018, 13.22

jj a ještě jsou drahé a hned na reklamaci..zrovna teď máme z lékárny a vydržely sotva dva týdny a reklamace měsíc takže zas noha vyroste

Mygara

Mygara, 12. 4. 2018, 20.06

já už mám děti odrostlé, ale zase řešíme nožky u vnoučat

patricia077

patricia077, 1. 6. 2018, 13.22

je to kolotoč

nikolava, 12. 4. 2018, 15.12

My chodíme kupovat do zdravotnických potřeb a tam nám paní vždy poradí

patricia077

patricia077, 12. 4. 2018, 15.46

Manžel teď koupil synovi v lékárně Santé ale na suchac což jsem nechtěla i když mají atesty atd

Janna, 12. 4. 2018, 13.32

Dík za článek, bude se hodit. Syn už stojí, tak je otázka času, kdy se už rozběhne

patricia077

patricia077, 12. 4. 2018, 14.14

To bude coby dup

Fuga

Fuga, 11. 4. 2018, 16.43

polobotky nákup už mám za sebou, tak si přečtu, co jsem udělala blbě .-)

patricia077

patricia077, 11. 4. 2018, 19.15

Myslím že nic

jkubeso, 11. 4. 2018, 13.41

Budeme kupovat vždy nové boty, sice ty ceny jsou celkem masakr, ale co se dá dělat Minulý týden jsme byli kupovat, ještě mu chci koupit sandálky. Jak je rada v článku, že na každou aktivitu jiné boty, tak to abysme byli milionáři.

patricia077

patricia077, 11. 4. 2018, 13.47

No bohužel dětské boty jsou fakt hodně drahé, já třeba tisíc dva za boty dám málokdy

Cherrynka, 11. 4. 2018, 8.45

Já musím vybírat takové, které obuje přes vysoký nárt, tak moc výběru nemám

patricia077

patricia077, 11. 4. 2018, 10.12

no to já taky právě teď jsem se s ním vrátila z jediné obuvi co tu máme a protočily se mi panenky

Žofinka

Žofinka, 11. 4. 2018, 7.51

Už jsem koupila, ale stejně přečtu

patricia077

patricia077, 11. 4. 2018, 8.28

V podstatě se řídím vším co tam je až na nákupy odpoledne pokaždé to nevyjde

Aliisha

Aliisha, 11. 4. 2018, 7.32

Kupuji širší a měkké boty. Vždy nové, nepoužité.

patricia077

patricia077, 11. 4. 2018, 8.28

To je asi nejlepší

Cherrynka, 11. 4. 2018, 8.45

Já použité boty taky ne, to si musí vyšlapat sám

patricia077

patricia077, 11. 4. 2018, 10.13

Tak je to lepší ale ty ceny jako jediné které se mi zdály stály 976,- a to nebyly ani kožené!

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů