Běháte?
Vložil(a): Katka, 15. 5. 2016 18.17
Je tady nějaká maminka co pravidelně běhá? Podělte se o svoje zkušenosti, začátky, úspěchy a pocity. Díky.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Katka, 13. 8. 2021, 6.51
Já se pořád vracím na začátek. Už jsem letos zvládla běhat i do kopce, ale zase jsem z toho nějak vypadla ?♀️
Mygara, 19. 12. 2017, 15.47
jak rychle začnu, tak brzy skončím, nemám tolik elánu a hlavně asi cílevědomosti
Fuga, 8. 12. 2016, 14.11
já vždy jak s elánem začnu, tak brzy skončím. Většinou mě odradí zima
Estrela113, 12. 6. 2016, 19.14
Beham pravidelně už 15 let s pauzami. Vysoká škola a dvě těhotenství - to byly ty pauzy. Jinak je beh pro mě relax a úžasný odpočinek. I když ubehnu 15 km, cítím se nabitá energii. Každy začátek je krusny, ale internet je plný rad a tipů, takže už dneska každy kdo chce běhat ma k informacím přístup a muže si nechat poradit.
BonnieParker, 3. 6. 2016, 20.02
Já běhám jednou týdně hodinu. Partner hlídá a já si provetram hlavu. Je to skvělé a všem doporučuji. Pak se ještě snažím cvičit, ale to je horší, do toho se mi moc nechce.
Já jsem běhání nenáviděla, zprotivili mi to na základce ale je pravda, že o něm poslední dobou přemýšlím... Nejdřív si chci koupit inline brusle a až bude větší byt, tak bych uvažovala o rotopedu ten chci už dlouho ten běh bych brala jako takový přídavný sport ale zatím nevím, musel by někdo hlídat děti a pravidelnost by mě taky asi nebavila...
Katka, 16. 5. 2016, 11.12
Rotoped je na nic, kupte si běhací pás, ze začátku můžete jen chodit, pak do kopce a s pravidelností není problém. Na inlinech jezdí děti, z toho mám zase hrůzu já. V dětství jsem hodila pěkná záda a na stará kolena si něco zlámat fakt nechci.
Katka, 16. 5. 2016, 12.00
My jsme 4 osoby ve 2+1 a pás se nám sem vešel v pohodě a to máme ještě ten větší.
k.o.r.i.n.e.k, 18. 5. 2016, 8.53
To je fakt já kolem syna a manžela
Katka, 15. 5. 2016, 21.11
Já jsem na vysoké škole uběhla tzv. Cooperův test, tj. pro ženy 2,5 km do 12 min, ale nevím jestli se na takovou úroveň ještě někdy dostanu ;o)
Zuzka Čtvrtečková, 15. 5. 2016, 20.54
Protože mám pořád u sebe děti, tak běhám za nimi, ale máme doma i takový ten běhací stroj, takže běhám na něm cca 30 minut jenže nepravidelně. Čas mám, až když děti usnou a to je po osmé, takže někdy se mi nechce, někdy doháním domácnost