Bolavé oči

zobrazeno 849×

Vložil(a): Cherrynka, 2. 8. 2018 16.45

Ahoj, nevíte, jestli existují nějaké speciální brýle při práci na PC? Mám brigádu přes PC a bolí mě z toho docela oči, jak na to nejsem zvyklá u toho věčně sedět. Nebo nějaké kapky, co očím uleví? Zatím používám studené čajové sáčky,a le to pomůže jen na chvíli. Mám diplopii, ale tím to prý není

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

WeruskaSK

WeruskaSK, 22. 8. 2018, 22.31

ano su specialne skla, japonske ci ake, najlepsie na svete momentalne na trhu, stoja asi 90e jedno sklo bez ramu a odrazaju modre svetlo, mam take a na kompe mam este f.lux program - stmavuje mi obrazovku aby tak neziarila a kvapky hyal drop - mozu byt otvorene az pol roka na rozdiel od ostatnych ktore len 1 mesiac, obsahuju kyselinu hyaluronovu ktora oko zvlacnuje a zvlhcuje

Petra Schoberová, 7. 8. 2018, 5.41

Já vím že byla taková síťka na monitor ale brýle to nevím

Cherrynka, 7. 8. 2018, 12.05

Na sítku jsem si nevzpomněla, ale asi si ji taky pořídím

Petra Schoberová, 7. 8. 2018, 21.29

Osobní zkušenost bohužel nemám tak moc neporadím ale vím že to existuje

Cherrynka, 6. 8. 2018, 20.37

Tak jsem si objednala pc brýle, tak jsem zvědavá, jaké budou

Jarka mmm, 6. 8. 2018, 22.05

Manžel o nich taky.uvažoval no

Cherrynka, 7. 8. 2018, 8.57

No ony jsou spíše pro hráče, ale podle mě je to jedno

Mygara

Mygara, 5. 8. 2018, 7.01

o brýlích jsem neslyšela, to by se asi jinak houfně prodávaly a kupovaly, jsou jen kapky do očí

Cherrynka, 6. 8. 2018, 20.36

Jsou, včera jsem našla na alze asi 10 druhů

Jarka mmm, 4. 8. 2018, 18.40

Určitě si nastav monitor tak,aby omezoval modré světlo.

Cherrynka, 6. 8. 2018, 20.37

Už mám sice je obraz celý načervenalý, ale lepší to, než si zničit oči

Ketris

Ketris, 4. 8. 2018, 12.58

Zadne takove bryle myslim neexistuji.. Zkus kapky a taky doporucuju od Balea roll on pod oci i na ocni vicka, je fakt super na unavene oci!

Cherrynka, 6. 8. 2018, 20.37

Už jsem si brýle objednala, naštěstí existují

Ketris

Ketris, 7. 8. 2018, 15.35

Tyjo, fakt? Tak to je super.. hlavne at pomuzou

louskacek2, 3. 8. 2018, 22.13

Zvykneš si.

Cherrynka, 6. 8. 2018, 20.38

To nechci chci si hlavně chránit oči

Žofinka

Žofinka, 3. 8. 2018, 21.21

O žádných speciálních brýlích jsem neslyšela, bohužel

V007A, 3. 8. 2018, 18.22

Udělat si pauzu a oči procvičovat,nebo dát okurku na oči.

Cherrynka, 3. 8. 2018, 21.55

Okurku sem už zkoušela, je to prima. Ale psíš potřebuji něco, abych to nemusela dělat

vaniilla, 3. 8. 2018, 16.30

Je potřeba víc mrkat. Jak člověk kouká do PC, tak podvědomě mrká míň než obvykle, což je problém. Jinak dají se použít jakékoliv gelové kapky do očí na zvlhčení, pokud v nich není žádná účinná látka, dají se používat dlouhodobě.

Cherrynka, 3. 8. 2018, 21.56

Takže myslím, že za tu bolest v očích může být málo mrkání, že je ok vyschlé?

vaniilla, 3. 8. 2018, 22.11

Často to tak bývá. Když míň mrkáš, oko víc vysychá, pak je podrážděné, pálí, bolí, může na ochranu spustit slzení...

patricia077

patricia077, 3. 8. 2018, 22.07

Jo mrkání je důležité je to taková oční gymnastika ale celkově když se divas dlouho na monitor jsou oči prostě unavene

Cherrynka, 7. 8. 2018, 8.57

Já je tam při tom špehování musím mít stále přilepené bohužel

patricia077

patricia077, 7. 8. 2018, 9.30

A daří se aspoň najít viníka?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů