Čínská medicína

zobrazeno 2164×

Vložil(a): veru.veru, 28. 7. 2015 14.26

Máte některá z vás zkušenosti s čínskou medicínou? Všechny zkušenosti mě zajímají, děkuji.

Sdílejte:   | 
2

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 5. 2. 2018, 14.48

žádné převratné zkušenosti nemám

Žofinka

Žofinka, 29. 1. 2018, 11.27

nemám žádnou zkušenost kromě jednoho čaje .-)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 6.58

Vyzkoušela jste jí a s jakým úspechem?

Fuga

Fuga, 23. 11. 2016, 14.12

zkoušela jsem akupunkturu na bolesti zad a to zabralo. Ale na bolesti trojklanného nervu ne

Minnie, 27. 3. 2016, 21.04

Bohužel nikoho v okolí nemám, ale celkem by mě to zajímalo... Jaké jsou po půl roce vaše zkušenosti?

jitka46

jitka46, 13. 9. 2015, 23.23

zatím bohužel ne, ani nikdo z okolí

mckvak, 30. 7. 2015, 19.29

To bych take uvitala vice informaci

Iveta Záborcová, 29. 7. 2015, 23.01

Babička chodila v Praze na skupinovou terapii a moc si to vychvalovala, zkuste zagooglit, nabízeli to v Praze a Hr. Královém.

dasza, 29. 7. 2015, 12.11

Ja sama ne..ale babicka ma rakovinu a veri ji.takze k nakymu "cinanovi"chodi a je spokojena..kamaradka ma kluka s cukrovkou a taky zacli cinskou jist a prej ma skoro po problemech..ja vic o tom s ni nemluvila..ale chystam se na to az se uvidiuvidime osobne...

veru.veru, 29. 7. 2015, 12.24

díky, já s tím právě začala, tak uvidíme

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů