Váš košík je zatím prázdný
Vložil(a): Gustawka, 28. 12. 2021 15.54
Používáte depilační krémy? Jaké máte zkušenosti?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jancaan, 1. 1. 2022, 12.59
Nepoužívám, trvalo to dlouho a výsledek nic moc. Není nad žiletku:-)
Janna, 29. 12. 2021, 12.08
Nepoužívám. Nedám dopustit na klasickou žiletku ?
Katka, 28. 12. 2021, 16.49
Ne, je to chemické svinstvo.
© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions