Jak pečujete o svoji pleť?
Vložil(a): vendy.z, 25. 8. 2016 20.18
Ahojte. Ráda bych věděla jak kdo pečujete o svoji pleť? Já dřív používala tu velmi propagovanou micelární vodu, ale hodně jsem měla vysušenou pleť. Pak jsem byla u kosmetičky a řekla mi, že to dělám špatně. Prý hodně zákaznice, které používají micelární vodu, mají velmi suchou pleť. Na její doporučení se tedy odličuji pleťovým mlékem, pak to opláchnu vodou, pak použiji buď krém nebo arganový olej (nanášený mokrýma rukama). Doplňuji přes den postřikem sprayem termální vody a mám mnohem vyživovanější pleť.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 12. 11. 2017, 6.12
tak já pečuji tak hlabala, když je čas
Fuga, 23. 12. 2016, 5.24
já si většinou umyji oblyčej micelární vodou a namažu nočním krémem. Ranní zůstává většinou v přebytku v kelímku
Aliisha, 14. 12. 2016, 21.19
Každé ráno a večer použiji micerální vodu a hned poté denní či noční krém. Jednou týdně použiji čistící masku a nebo peeling. Nikdy nechodím spát nalíčená.