Jak pečujete o svoji pleť?

zobrazeno 2602×

Vložil(a): vendy.z, 25. 8. 2016 20.18

Ahojte. Ráda bych věděla jak kdo pečujete o svoji pleť? Já dřív používala tu velmi propagovanou micelární vodu, ale hodně jsem měla vysušenou pleť. Pak jsem byla u kosmetičky a řekla mi, že to dělám špatně. Prý hodně zákaznice, které používají micelární vodu, mají velmi suchou pleť. Na její doporučení se tedy odličuji pleťovým mlékem, pak to opláchnu vodou, pak použiji buď krém nebo arganový olej (nanášený mokrýma rukama). Doplňuji přes den postřikem sprayem termální vody a mám mnohem vyživovanější pleť.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Martiti, 20. 9. 2023, 23.39

Podařilo se vám někomu objevit kosmetiku, která by vám viditelně pomohla s vráskama? Zatím marně zkouším, takže každou radu ocením )

Madla1, 21. 9. 2023, 21.17

Taky už jsem toho vyzkoušela hodně a u ničeho jsem si nevšimla žádných extra výsledků. Dělají se mi vrásky hlavně mezi obočím a okolo očí a celkově mi pleť už tak jakoby povolila, ale nic mi na to nezabírá

LauraI, 26. 8. 2022, 21.48

Nejdůležitějším krokem je rozhodně pleť vyčistit, na to dbám rozhodně nejvíc a na pleti je to pak určitě znát.

Olla, 27. 8. 2022, 23.22

Co používáš na čištění pleti jestli se můžu zeptat?

LauraI, 29. 8. 2022, 19.37

Oblíbila jsem si tady ten čistící a odličovací balzám. Neštípe mě a hlavně pleť hezky vyčistí. Navíc mám po něm pleť jemnou, hydratovanou, což se mi po jiných odličovacích přípravcích nestávalo a pleť mi spíše pnula, jak jsem ji měla vysušenou.

Gustawka, 12. 8. 2021, 23.12

Používám arganový, mandlový a avokádovy olej. Kávový peeling a důkladně odlicuji. Velmi dobré jsou i odličovací oleje

Mygara

Mygara, 12. 11. 2017, 6.12

tak já pečuji tak hlabala, když je čas

vendy.z, 23. 11. 2017, 11.13

Fuga

Fuga, 23. 12. 2016, 5.24

já si většinou umyji oblyčej micelární vodou a namažu nočním krémem. Ranní zůstává většinou v přebytku v kelímku

vendy.z, 23. 12. 2016, 13.08

Eleanora, 19. 12. 2016, 16.37

Každé ráno se mažu pleťovým mlékem. Večer se odlíčím, umyju a namažu nočním krémem...Nesnáším spát nalíčená

vendy.z, 19. 12. 2016, 19.59

Aliisha

Aliisha, 14. 12. 2016, 21.19

Každé ráno a večer použiji micerální vodu a hned poté denní či noční krém. Jednou týdně použiji čistící masku a nebo peeling. Nikdy nechodím spát nalíčená.

vendy.z, 15. 12. 2016, 10.03

Minnie, 30. 11. 2016, 12.29

2x denně se mažu vyživujíím krémem nebo alespoň pleťovým mlékem. Večer se odlíčím, obličej umyju a namažu. Jednou za měsíc si dám pleťovou masku.

vendy.z, 15. 12. 2016, 10.03

Liduska, 8. 11. 2016, 9.40

No snazim se taky sama doma ale porad to neni ono, mit 15let problematickou plet, budu si s tim asi muset zajit za nejakym odbornikem.. jake procedury vam pomohly?

vendy.z, 15. 12. 2016, 10.03

Jana V., 28. 8. 2016, 20.15

používám odličovací gely a občas peeling ... jinak nyní se mi osvědčila kosmetika Havlíkova přírodní apothéka, můžu doporučit ... snažím se spíše o přírodní produkty

vendy.z, 29. 8. 2016, 21.00

O té jsem též slyšela Díky za tip.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů