Jak si ženy vysvětlují ta blikající divná světýlka na přístrojové desce auta? Pro pobavení...

zobrazeno 11296×

Vložil(a): vendy.z, 27. 1. 2017 10.15

Jak si ženy vysvětlují ta blikající divná světýlka na přístrojové desce auta? Co Vás nejvíce pobavilo? Mě "Rozpůl se a pokračuj" :D

Sdílejte:   | 
2

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 29. 11. 2017, 3.48

nojo, jen ať si z nás chlapi utahují .-))

vendy.z, 29. 11. 2017, 6.25

Kikinka30, 24. 3. 2017, 15.38

A jsme v prdeli, na to ani nepotrebuji kontrolku,kdyz zabloudime,hned to komentujeme oba??

vendy.z, 27. 3. 2017, 6.16

:DDDD

Mygara

Mygara, 6. 2. 2017, 14.09

to musel vymyslet chlap

vendy.z, 7. 2. 2017, 6.37

také si myslím

slunicko, 29. 1. 2017, 22.12

Všechny jsou super

vendy.z, 30. 1. 2017, 12.28

Aliisha

Aliisha, 28. 1. 2017, 21.07

Tak teď jsem se pobavila. To je dobrý

vendy.z, 30. 1. 2017, 12.30

annicka

annicka, 28. 1. 2017, 20.02

to abs je super

vendy.z, 30. 1. 2017, 12.29

jkubeso, 28. 1. 2017, 13.05

Lol pěkné popisky

vendy.z, 28. 1. 2017, 19.09

Jana82

Jana82, 28. 1. 2017, 9.18

Je to všechno srandovní

vendy.z, 28. 1. 2017, 19.09

klarike1

klarike1, 28. 1. 2017, 9.10

Tak to je vtipné Mně se líbí riziko, vítr a samozřejmě značka "to nikdo neví", takových pár v autě mám

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 1. 2017, 16.53

To nám také takhle od začátku svítí jedna kontrolka a nikdo neví proč

vendy.z, 28. 1. 2017, 19.10

vendy.z, 28. 1. 2017, 19.10

Zdeňka S., 28. 1. 2017, 7.40

Tak , to je vtipný...., Většinu jich poznám

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 1. 2017, 16.53

Já také akorát třeba abs ani esp jsem ještě neviděla naživo, na to máme staré auto

vendy.z, 28. 1. 2017, 19.10

vendy.z, 28. 1. 2017, 19.10

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů