klíště
Vložil(a): patricia077, 2. 8. 2017 11.58
Mám na vás dotaz ohledně klíštěte, protože já nikdy žádné neměla a chlap má každou chvíli, takže teď v posledním měsíci měl tři nebo více nevím a teď mi volá, že mi to nechtěl říkat, ale od víkendu mu bylo divně, klouby, únava, včera zvýšená a dnes v noci už horečka, tak jel k doktorovi, ten tam samozřejmě nebyl, klasika prázdniny, tak jel do špitálu, tam taky nikdo, tak jel do druhého města a tam v nemocnici mu mladá doktorka řekla, že to s klíštětem nesouvisí, žádné krevní testy atd mu neudělala a dala atb ať si je když tak vezme, kdyby bylo hůř, vzal si je hned, protože dělá ještě za kolegu, od rána do noci a je ko a to máme v pátek jet do Krkonoš a už to nejde zrušit, svatební dar, hmmm klasika nám nikdy nic nevyjde, když nejsou nemocné děti tak...no to je jedno, ale je to normální postup neudělat krevní testy??
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 10. 8. 2017, 15.13
docela se divím, že neudělala ty krevní testy, flek se neudělá každému
patricia077, 10. 8. 2017, 15.24
že jo?!
Mygara, 10. 8. 2017, 8.24
tak fajn, že je v pohodě a že ani sluníčko mu neublížilo
patricia077, 10. 8. 2017, 9.24
no to se asi ukáže později že
Fuga, 7. 8. 2017, 7.06
je to divné, ale co mu dala za atb, nezaberou i na to boreliózu?
patricia077, 7. 8. 2017, 8.46
ne ale jinak mu zabrala
baru86, 4. 8. 2017, 13.24
Záleží, kdy bylo klíště přisáté..krevní testy mají smysl až po 1 nebo lépe dvou týdnech, kdy je v krvi něco poznat. Bohužel inkubační doba je dlouhá. Četla jsem ale o placené službě vyšetření samotného klíštěte, které si člověk vyndá...ovšem levné to není a zkušenost nemám.
patricia077, 4. 8. 2017, 9.35
no zvláštní postup..
patricia077, 3. 8. 2017, 12.34
jenže podezření je jen naše asi doktorka do zprávy napsala že cajk haha musím se už smát
Petra Schoberová, 3. 8. 2017, 7.35
Dědeček když takhle přišel dostal projistotu atb ale testy mu dr udelal
patricia077, 3. 8. 2017, 9.17
to si právě myslím že je normální postup viděla jsem to i u dětské u cizí holčičky hned nabrali krev
Janako, 2. 8. 2017, 23.54
Treba to po par dnech prejde a je to jen nejaka viroza, ktera chce vylezet. Pokud by to byla borelioza, tak by mu atb mohla zabrat.
patricia077, 3. 8. 2017, 9.17
jo jenže jsem to studovala na klíště se dávají naprosto jiná než dostal
Janako, 3. 8. 2017, 23.45
aha?
patricia077, 3. 8. 2017, 9.17
on právě taky a nikdy nic až teď mu začalo být divně tak si to spojil...
patricia077, 3. 8. 2017, 16.34
jj ted volal a prý atb zabrala a je mu líp haha
L.janicka.l, 2. 8. 2017, 20.44
Na testy se ceka asi 10 dni, ja bych rekla ze je mozne ze neco chytl u me to zaclo jak chripka a pak klouby atd... 3tydny jsem jezdila s horeckou lecila mi chripku nez uznala ze ty testy udelaji
patricia077, 2. 8. 2017, 20.59
Doktorka mu napsala do zprávy ze jelikož nemá flek kolem kousnuti tak je to nepravdepodobne a testy nedělala nic je to asi dva tři týdny od vnoho
L.janicka.l, 2. 8. 2017, 21.15
Ja flek nemela
patricia077, 3. 8. 2017, 9.18
hmmm já to prostě nechápu