Kolena

zobrazeno 792×

Vložil(a): AndulaK, 9. 3. 2022 22.09

Dobrý večer, co se Vám osvědčilo na klouby, poradíte? Moje mamka má problémy s koleny, ale na operaci to není. Rak mě napadlo, že bych jí pořídila dobrý doplněk stravy.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

AndulaK, 25. 3. 2022, 22.24

Holky, moc díky za všechny komentáře. Co jsem si o značce Woykoff četla, dost se doporučuje, takže Kloubní výživu pro babičku objednám.

Blacka, 17. 3. 2022, 20.27

Tak kupuju kostičky od Woykoff, mě na kolena fungují skvěle.

Petruse.H, 17. 3. 2022, 10.37

Určitě něco s koleganem a glukosaminem. Na trhu je produktů spousta. Kvalitním přípravkem rozhodně nic nezkazíš. Když mě mírně blolela kolena, tak jsem začala užívat a do pár měsíců byl problém vyřešen, ale neměla jsem žádné akutní problémy. Já užívám FlexiMed od NaturaMed, takže z vlastní zkušenosti můžu doporučit tohle.

Gustawka, 13. 3. 2022, 19.08

Nejlepší je zábal z kostivalu

patricia077

patricia077, 10. 3. 2022, 16.58

Mojí tchýni fungovalo něco co používají veterináři na koně snad ale nevím přesně ale doufám že se to dá aplikovat i na lidi .-)

Katka

Katka, 10. 3. 2022, 21.45

Ono je hlavně potřeba si ta kolena udržet v dobrém stavu co nejdéle. Protože pokud se člověk nehybe, má nadváhu a blbě jí, tak mu nepomůže ani svecena voda, jelikož je chrupavka pryč.

patricia077

patricia077, 11. 3. 2022, 17.55

Tj taky fakt hlavně ten pohyb to chce a kvalitní stravu

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů