Maminky co na kašel??

zobrazeno 1104×

Vložil(a): AllaŠvecová, 2. 11. 2016 7.27

Maminky,prosim co na kašel pro me?? Kojim. Mam dětský stop kašel,ale stejně kašlu půl noce a tim budim všechny :-(

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 26. 4. 2017, 18.51

jitrocelový sirup nebo Mucosolvan

Fuga

Fuga, 23. 1. 2017, 13.06

záleží jaký kašel máte, na suchý Sinecod a navlhký Mucosolvan, když bylinky nezabírají (samo, že v příbaláku najdete, že jen po poradě s lékařem, ale berte to tak, že to můžou i kojenci, tak ta trocha, co by se případně dostala do mléka, je nezabije)

darzanka, 3. 11. 2016, 11.00

Používám jitrocelový sirup.

AllaŠvecová, 2. 11. 2016, 20.59

Tak padnul i manžel,lezel na gauci jako vyvrhnuty vorvan a čuměl jak když ma smrt za zády....jsem ho vyhodila chrapat

vendy.z, 2. 11. 2016, 20.55

Bezva je sirup Vincentka, poslední dobou jsem ho nesehnala, snad ještě vyrábí. Pak i Jitrocelový sirup.

Blankasiro, 2. 11. 2016, 18.51

a nějaký přírodní sirup?

AllaŠvecová, 2. 11. 2016, 19.24

Mam stopkasel

dasza, 2. 11. 2016, 15.33

Cibuli pod polstar.cibulovy odvar.cibuli s culrem.drusetux.priznitz zabal

lazna, 2. 11. 2016, 10.15

A mucosolvan?

patricia077

patricia077, 2. 11. 2016, 9.29

Já měla měsíc šílený kašel v pátém měsíci těhu a to mi gyndař doporučil Stodal, bohužel ten codein a byliny a pak klasika citron, med, různé stříkání do krku atd ale v období kojení to může být jinak, poraďte se v lékárně nebo u dětské..

nellys, 2. 11. 2016, 9.25

Z leku se muze stoptussin,jinak me i detem pomaha cibule s cukrem nebo medem. Nakrajet cibuli,zasypat cukrem nebo zalit trochou medu,pockat az cibule pusti stavu a tu uzivat po lzickach nekolikrat denne

AllaŠvecová, 2. 11. 2016, 14.50

Udelam tu cibul,koupila jsem si zazvor,tak aj čaj budu delat

Zdeňka S., 2. 11. 2016, 15.07

Cibule je taky super a chutná i dětem

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů