Maminky co na kašel??
Vložil(a): AllaŠvecová, 2. 11. 2016 7.27
Maminky,prosim co na kašel pro me?? Kojim. Mam dětský stop kašel,ale stejně kašlu půl noce a tim budim všechny :-(
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 26. 4. 2017, 18.51
jitrocelový sirup nebo Mucosolvan
Fuga, 23. 1. 2017, 13.06
záleží jaký kašel máte, na suchý Sinecod a navlhký Mucosolvan, když bylinky nezabírají (samo, že v příbaláku najdete, že jen po poradě s lékařem, ale berte to tak, že to můžou i kojenci, tak ta trocha, co by se případně dostala do mléka, je nezabije)
AllaŠvecová, 2. 11. 2016, 20.59
Tak padnul i manžel,lezel na gauci jako vyvrhnuty vorvan a čuměl jak když ma smrt za zády....jsem ho vyhodila chrapat
Blankasiro, 2. 11. 2016, 18.51
a nějaký přírodní sirup?
AllaŠvecová, 2. 11. 2016, 19.24
Mam stopkasel
patricia077, 2. 11. 2016, 9.29
Já měla měsíc šílený kašel v pátém měsíci těhu a to mi gyndař doporučil Stodal, bohužel ten codein a byliny a pak klasika citron, med, různé stříkání do krku atd ale v období kojení to může být jinak, poraďte se v lékárně nebo u dětské..
AllaŠvecová, 2. 11. 2016, 14.50
Udelam tu cibul,koupila jsem si zazvor,tak aj čaj budu delat