Menstruační kalíšek - zkušenosti

zobrazeno 642×

Vložil(a): Muslina_, 23. 10. 2022 13.46

Holky, kupujete a používáte někdo menstruační kalíšek? Jste spokojené?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

MartaZa, 28. 11. 2022, 13.40

Ano, také používám kalíšek už více než 2 roky a jsem moc spokojená.

Adrianita

Adrianita, 24. 10. 2022, 12.15

Já používám asi 3 roky kalíšek značky Lunette a jsem spokojená. Ani o něm nevím. Ale asi je to o zvyku, protože třeba ségra si koupila taky a zkusila to asi dvakrát a neseděl jí, vadilo jí to..

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů