nehty
Vložil(a): patricia077, 2. 12. 2016 10.01
Našla jsem tu články a diskuze týkající se nehtů u dětí, ale chci se zeptat spíš na sebe..bude to podobné jako s těmi vlasy..co děláte pro lepší kvalitu nehtů? Mě se teď hodně lámou a lakování a výživy nestíhám, hlavně mám furt ruce namočený nebo něco dělám, takže by to asi moc nepomohlo :-(..možná existuje nějaký přírodní produkt na podporu nehtů nebo nějaký druh potraviny, co myslíte?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 4. 2017, 19.49
doporučila bych biosil, ale jestli máte tenké nehty od narození, tak s tím nic neuděláte, je to genetika + to máchání
patricia077, 13. 4. 2017, 10.47
jj lámou se i přes vitamíny...
Zuzka Čtvrtečková, 4. 12. 2016, 22.04
Já mám od mala teda šílený nehty, ani mi nepovyrostou a hned se lámou a jako malá jsem je měla jako papír a brácha taky. Nic mi zatím nepomohlo...
patricia077, 5. 12. 2016, 9.11
patricia077, 3. 12. 2016, 11.59
Tak to bych potřebovala taky
L.janicka.l, 2. 12. 2016, 21.05
Nikdy jsem nemela pekne nehty az na vyjimku tehotenstvi, ted uz je msm zase hnusne. Zadny produkty me nezabiraj musim ustrihnout uplne na kratko
patricia077, 3. 12. 2016, 9.59
Já to mám právě podobně
L.janicka.l, 3. 12. 2016, 10.02
Takze bud se smirit se skaredyma nebo zase cekat ?
Lusesita25, 2. 12. 2016, 19.55
Taky je striham na kratko a jinak to teda neresim.
Adrianita, 2. 12. 2016, 19.42
Taky je mám lámavé. Udržuje je krátké, nic víc.
Blankasiro, 2. 12. 2016, 18.57
brala jsem revalid, ale také jsem změnila životosprávu, takže těžko říct co zabralo více
k.o.r.i.n.e.k, 2. 12. 2016, 17.08
Já brala doplněk stravy Donna Hair je na vlasy i nehty
patricia077, 3. 12. 2016, 9.59
Znám .-)