Váš košík je zatím prázdný
Vložil(a): Zdeňka S., 19. 2. 2017 17.58
Užíváte některá Oscilococsinum? Jaký na něj máte názor, nebo Jaké s ním máte zkušenosti ?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Bar.Ca., 27. 8. 2019, 17.58
neužívám , je to celkem drahé....
Žofinka, 24. 11. 2017, 3.53
osobně nejsem homeopatikům nakloněná
jitkamety, 26. 2. 2017, 12.25
Pouzivam a za sebe muzu doporucit
rodinka, 21. 2. 2017, 22.01
Neuzivam .
Leňulka, 21. 2. 2017, 20.22
neužíváme žádné vitamíny jen ovoce a zeleninu, každý rok kolem nás všichni chřipkují (chřipková epidemie) a my už roky nic neměli a vždy se tomu vyhneme, nevím teda jestli je to tím ovocem a zeleninou ale přípravky žádné neužíváme
horri, 21. 2. 2017, 20.17
Já ho užívám když mě začne bolet v krku a synovi ho dávám preventivně jednou týdně a nemůžu si ho vynachválit, druhý den už mě v krku nebolí.
benca, 20. 2. 2017, 17.23
znama si chvalila
vendy.z, 20. 2. 2017, 13.33
Sestra to užívá i s dětmi. Já jsem skeptik
ppetaa27, 20. 2. 2017, 11.43
Nepouzivam. To si radsi dam jako prevenci nejaky ovoce a nebude me to stat tolik
slunicko, 20. 2. 2017, 7.23
Zatím jsem nevyzkousela
© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions