Pampelišková káva

zobrazeno 5893×

Vložil(a): Katka, 2. 8. 2017 9.58

Znáte pampeliškovou kávu, ochutnaly jste? Uvažuji, že koupím manželovi k narozeninám, ale vůbec netuším, jestli to bude dobré. Posiluje činnost jater, ledvin, žlučníku, močového měchýře. Má protirakovinné účinky, velice dobře detoxikuje organismus. Dodává energii a zlepšuje imunitu. Nepřekyseluje organismus, reguluje vysoký krevní tlak a také cholesterol. Pomáhá při cukrovce reguluje hladinu krevního cukru. Pampeliškový kořen je vhodný při zavodněném organismu. Vhodný doplněk při hubnutí.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gustawka, 13. 8. 2021, 8.20

Vůbec jsem o tom neslyšela

V007A, 8. 12. 2017, 10.02

Já jednou koupila manželovi zelenou kávu a ptal se,co to je,že to je jak granule pro králíky ? vypila jsem si to sama.

Katka

Katka, 8. 12. 2017, 10.10

Tak zelená nás taky neoslovila.

Žofinka

Žofinka, 10. 8. 2017, 14.41

to jsem zvědavá na vaše zkušenosti (nebo teda manžela)

Katka

Katka, 10. 8. 2017, 15.04

Taky ochutnám

Mygara

Mygara, 10. 8. 2017, 8.22

tak pak napište, jaká je, ale do kávoviny se praží čekankový kořen, ten je hořký, a přitom výsledek je dobrý

Fuga

Fuga, 7. 8. 2017, 7.00

vím, že existuje, ale není hořká?

Katka

Katka, 7. 8. 2017, 7.32

Nevím, uvidím. Už jsem slyšela dva názory, že je moc dobrá.

baru86

baru86, 4. 8. 2017, 13.28

Neslyšela jsem o pampeliškové kávě, ale o zdraví prospěšných účincích pampelišky ano. Jen by mě zajímalo, jestli jsou to kávová zrnka a pampeliška nebo jak je z toho ta káva vůbec vyrobená

Katka

Katka, 4. 8. 2017, 13.47

Je to upražený kořen, který je na kousky a zalévá se horkou vodou.

baru86

baru86, 4. 8. 2017, 13.53

Ahá, takže podobnost s kávou je v tom pražení..no zajímavé. Hořké to bude asi taky podobně jako káva =)

vendy.z, 4. 8. 2017, 6.17

Zajímalo by mě jak chutná

Katka

Katka, 4. 8. 2017, 8.19

Dám vědět v září.

veru.veru, 3. 8. 2017, 16.13

To vůbec neznám, jdu si to vyguglit

nikolava, 3. 8. 2017, 13.45

Ty jo to jsem ani nikdy neslyšela

Janna, 3. 8. 2017, 10.56

Vůbec neznám, ale vypadá zdravě Pak dejte vědět, jak chutná.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů