Přírodní produkty

zobrazeno 3888×

Vložil(a): Adrianita, 24. 11. 2016 6.40

Maminky,jaké přírodní produkty si kupujete?Ať už kosmetiku či čistící prostředky. Máte osvědčené značky či obchody? Nebo si je vyrábíte doma? Dejte tipy! ? Tady na webu v návodech je např. tip na domácí jar nebo gel na praní,dobře se dá v domácnosti využít i soda.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Olla, 31. 1. 2022, 15.44

Ano, tím, že je dcera ekzematik, tak jsem tomu musela všechno uzpůsobit aby ji prostě nic nedráždilo . A objednávám si všechno tady z toho eshopu wereco.store

Olla, 19. 1. 2022, 20.53

Já jsem na ekologické čistící přípravky přešla s narozením dcery a nemůžu si to vynachválit. Nejsou to žádné žiraviny, takže nemusím používat ani rukavice jako tomu bylo u předchozích přípravků a hlavně oceňuji, že jsou bez parfemace.

IvčaSemi, 21. 1. 2022, 12.41

Jakou značku čistících prostředků používáš ?

Olla, 26. 1. 2022, 13.30

Primárně si kupuju značku Klar, mají i přípravky na praní, do myčky apod…

IvčaSemi, 29. 1. 2022, 10.21

Mohla bych vědět kde je tady ta značka k dostání ? Ty přípravky na praní jsou taky bez parfemace ?

Mygara

Mygara, 14. 4. 2017, 14.22

leda tak kyselinu citronovou a ocet na odvápnění

Kočičkaa, 4. 2. 2017, 23.37

Já používám přírodní bio kosmetiku zahir. Jedná se o marocké olejíčky, jsou naprosto čisté, bez chemie. Lze použít na pokožku, celé tělo i na vlasy. Jedná se o kombinace různých olejů, arganový, olivový, kokosový a mnohé další... Podívej se na www.zahir.cz.

editak, 4. 12. 2016, 19.55

používám ocet v na kuchyňskou linku, je to paráda...

Lusesita25, 28. 11. 2016, 8.43

Jenom ocet na prani pradla jinak zatim nic.

Adrianita

Adrianita, 28. 11. 2016, 8.52

Ocet na praní?

Sabaha, 25. 11. 2016, 14.30

My používáme čistící prostředky Frosh, prací gel Yellow and blue a kosmetiku hodně od české značky přírodní kosmetiky Nobilis tilia.

skřítek, 24. 11. 2016, 21.19

Začala jsem občas objednávat kosmetiku i čistící prostředky z mokoshop.cz. Nicméně to dost leze do peněz, takže mám jenom pár kousků. Bohužel.

Adrianita

Adrianita, 24. 11. 2016, 21.32

Koukala jsem a dávám si do záložek.

Zuzka Čtvrtečková, 25. 11. 2016, 10.22

Dobrý tip

Katka

Katka, 25. 11. 2016, 10.22

Proč bohužel? S kosmetikou a čistícími prostředky to není potřeba přehánět.

skřítek, 25. 11. 2016, 21.50

Protože bych ráda nahradila veškerou kosmetiku a čistící prostředky za přírodní alternativu, což se mi zatím nedaří.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 11. 2016, 17.34

To je pravda, že to leze do pěněz, to soda a ocet jsou levnější

benca, 24. 11. 2016, 20.56

cistiace prostriedky frosh su fajn a kozmetika weleda

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 11. 2016, 14.31

Já dost používám doma sodu, kyselinu citronovou a ocet

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů