Prsní vložky

zobrazeno 1653×

Vložil(a): Petulkaa34, 16. 10. 2020 14.01

Dobrý den, občas mi večer a vnoci uteče trochu mléka do podprsenky a trička, chci zkusit vložky ale nevím jaké typy jsou nejlepší a nechci kupovat 15 druhů a zkoušet. Nějaké tipy? díky :)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

JirinkaK, 21. 10. 2020, 11.46

Já kombinovala jednorázovky s pracími, podle toho kde jsem byla a jak moc to teklo. Určitě je dobře mít nějaké jednorázovky vždy po ruce, kdyby se to spustilo. ?

Petulkaa34, 20. 10. 2020, 10.17

Díky moc za rady, zatím jsem koupila par krabiček jednorázovek, podle toho co jste doporučily a zkouším, bohužel šít moc neumím tak jedině poprosim mamku

vendilka3, 20. 10. 2020, 9.31

Já si ušila látkové a nemohu si je vynachválit. Teď je využiji i u druhého dítěte a nemusím nic kupovat.

Emilly :), 19. 10. 2020, 13.01

Já teď vyzkoušela víc ale všechny značky si nepamatuju třeba livsane z lékárny jsou sající a pohodlné

Jarka mmm, 18. 10. 2020, 22.07

Mě pomáhaly jen z nejake růžové krabice, ale název si fakt nevzpomenu. Oproti jinym byly tenké, tvarované a naprosto skvele sály. Jiné byly tlusté, strašně byly vidět a navíc moc nesaly. Ale mě mliko teklo proudem. Když sem kojila, tak sem si musela druhé prso zakryt preskladanou plinou-tzn nemohla jsem jako ostatní kojit na veřejnosti ?, to by bylo něco ?.

snany, 17. 10. 2020, 17.14

Z DM jejich značku

Janna, 17. 10. 2020, 12.46

Za me uplne nejlepsi ty nejobycejnejsi od Bella. Ale na noc stejne nejlepsi si tam nacpat latkovou plinu ?

V007A, 17. 10. 2020, 11.34

Já jsem měla jednorázové z takové růžové krabičky. A když jsem kojila doma, tak jsem si tam dupla plínu bavlněnou.

Teryk92, 17. 10. 2020, 16.17

Tak a to výjde nejlevněji

Lenourecek, 16. 10. 2020, 22.55

Měla jsem látkové, značku už si nepamatuji. Byly daleko pohodlnější, než ty jednorázové

Teryk92, 16. 10. 2020, 21.13

Měla jsem jednorázové i pratelné. Ty pratelné bych na noc nedávala - hlavně ne ze začátku, kdy to mléko teče hodně. Mě se stalo, že mi i v noci ty pratelné protekly. Jednorázové jsme měla obyč z DM.

Adrianita

Adrianita, 17. 10. 2020, 8.46

Celobavlněné můžou protect, ale já měla i s nepromokavou PUL vrstvou a v pohodě.

Teryk92, 17. 10. 2020, 11.39

Tak to já asi měla celobavlněné no. Ale později (když už se člověk rozkojil a tělo už vědělo kolik mléka je potřeba) už sem zvládala noc i v těchto.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů