Rozestoupené břišní svaly po porodu
Vložil(a): Liskovyorisek, 16. 11. 2014 20.33
Dobrý večer, ráda bych se zeptala, zda je tu nějaká maminka, které bylo diagnostikováno, že má rozestoupené břišní svaly po porodu a jak se to projevovalo? Jak to dr řešil? Doporučil nějaké cvičení nebo se musí rovnou na operaci? děkuji moc
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 3. 1. 2018, 18.58
já ne, ale švagrová to má, záleží jak moc to je, jí řekli, že to má jen okolo pipku asi jako pětikorunu a, že je to v pohodě, jen jí doporučili cvičení
Mygara, 26. 7. 2017, 11.30
já neměla, ale pokud je to hodně, tak zabere jen operace
k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 7.11
J8 si tedy myslí, že je naštěstí nemám
Fuga, 18. 11. 2016, 13.01
osobní zkušenost nemám, ale sestřenice nějak cvičila
ano, vzhledem k tomu, ze jsem pred pocetim pomerne dost cvicila na bricho a navic me v brisku rostla rovnou dve prtata ... to bricho bylo pred porodem opravdu enormni, rozestup brisnich svalu me potkal ... doktor gynekolog mi sdelil, ze resit jedine operativne, cvicenim se toho zbavit nelze (urcite ne cvicit predni brisni svaly, maximalne sikme)... ani po 2,5 letech mě tzv.diastaza v nicem extra nebrani, opticky to take neni moc videt, takze zatim ji neresim