Suché a tvrdé paty, palce na nohou..
Vložil(a): Kamila Pecharová, 30. 7. 2018 22.43
Ahoj, má některá z vás problém se suchými, tvrdými místy na chodidlech? A co s nimi děláte, kromě placené pedikúry? Používáte nějaké přípravky na odstranění, čím mažete kůži? Má některá z vás zkušenost s nějakým přístrojem (Scholl Velvet smooth nebo jak se to jmenuje apod.)?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
viktorie12, 27. 12. 2018, 20.41
Ahoj chci se zeptat, pravidelně si mažu nohy, ale stejně mi popraskají, čím promazáváte, aby se pokožka změkčila a nepraskala?
Mygara, 5. 8. 2018, 6.36
já na to většinou prdím, dokud to nepraská do krve, to potom odmočím a odrbu pemzou a na chvíli je klid
Ketris, 4. 8. 2018, 13.07
Doporucuji koupit si masku na nohy od Lirene, je to fakt zazrak
Žofinka, 2. 8. 2018, 14.10
Drbů ve sprše případně i na sucho a mažu čímkoliv, co mám po ruce
Fuga, 2. 8. 2018, 6.16
drbu ručně pilníkem na paty se smirglpapírem, Scholl jsem dostala a používá ho manžek, jde to hrozně pomalu a když přitlačím, tak přestane fungovat
Lenourecek, 1. 8. 2018, 21.37
Každé léto mám paty popraskané a tvrdé. Snažím se používat pemzu a mazat. A se zimou to prostě zmizí
Aliisha, 1. 8. 2018, 6.53
Ano, snažím se pravidelně používat ten strojek School a mazat. Je to lepší, ale chce to dělat opravdu pravidelně. Občas jsem dost líná...
Petra Schoberová, 1. 8. 2018, 6.07
Na toto trpím každé léto a nikdy se mi to nepodaří dát do kupy.. Kolikrát mám takové praskliny na páté až do krve
Katka, 1. 8. 2018, 16.54
Já myslela, že to mají jen staří lidé. Tělu musí něco chybět.