Suché a tvrdé paty, palce na nohou..

zobrazeno 2930×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 30. 7. 2018 22.43

Ahoj, má některá z vás problém se suchými, tvrdými místy na chodidlech? A co s nimi děláte, kromě placené pedikúry? Používáte nějaké přípravky na odstranění, čím mažete kůži? Má některá z vás zkušenost s nějakým přístrojem (Scholl Velvet smooth nebo jak se to jmenuje apod.)?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gustawka, 13. 8. 2021, 13.44

Velmi dobré je bambucke máslo

viktorie12, 27. 12. 2018, 20.41

Ahoj chci se zeptat, pravidelně si mažu nohy, ale stejně mi popraskají, čím promazáváte, aby se pokožka změkčila a nepraskala?

Mygara

Mygara, 5. 8. 2018, 6.36

já na to většinou prdím, dokud to nepraská do krve, to potom odmočím a odrbu pemzou a na chvíli je klid

Ketris

Ketris, 4. 8. 2018, 13.07

Doporucuji koupit si masku na nohy od Lirene, je to fakt zazrak

Žofinka

Žofinka, 2. 8. 2018, 14.10

Drbů ve sprše případně i na sucho a mažu čímkoliv, co mám po ruce

Fuga

Fuga, 2. 8. 2018, 6.16

drbu ručně pilníkem na paty se smirglpapírem, Scholl jsem dostala a používá ho manžek, jde to hrozně pomalu a když přitlačím, tak přestane fungovat

Lenourecek, 1. 8. 2018, 21.37

Každé léto mám paty popraskané a tvrdé. Snažím se používat pemzu a mazat. A se zimou to prostě zmizí

lazna, 1. 8. 2018, 7.59

Taky řeším. Brousim a mažu. Ale teď jsem objevila na paty gelovy poloponozky. Tak to zkusim.

Aliisha

Aliisha, 1. 8. 2018, 6.53

Ano, snažím se pravidelně používat ten strojek School a mazat. Je to lepší, ale chce to dělat opravdu pravidelně. Občas jsem dost líná...

Petra Schoberová, 1. 8. 2018, 6.07

Na toto trpím každé léto a nikdy se mi to nepodaří dát do kupy.. Kolikrát mám takové praskliny na páté až do krve

Katka

Katka, 1. 8. 2018, 16.54

Já myslela, že to mají jen staří lidé. Tělu musí něco chybět.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů