Vliv chlorované vody na akné

zobrazeno 4088×

Vložil(a): jitkamety, 22. 2. 2020 12.13

Maminky chci se vás zeptat, nevíte jak je to s chlorovanou vodou a jejím vlivem na akné? Četla jsem že někomu se ta pleť hodně zhoršuje. A vzhledem k tomu že akné mám a chystám se teď chodit plavat tak se bojím aby se mi to nezhorsilo...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

IvčaSemi, 22. 7. 2021, 20.05

Tak na akné má vliv spoustu věcí, hlavně jídlo a celkově životospráva. Stačí striktně dodržovat nějaký režim, používat kvalitní kosmetiku a ke zlepšení dojde poměrně rychle

Janna, 25. 2. 2020, 22.32

Taky trpim na akne a chodim ted s dcerou plavat a neprijde mne, ze by se to zhorsilo. Spis mam plet sussi, jak tu pisou ostatni.

Janako

Janako, 23. 2. 2020, 20.38

Zkus a uvidíš ? Chlor není dobrý třeba na ekzém,ale synovi to nevadí.

Fuga

Fuga, 23. 2. 2020, 19.29

Chlór spíše vysuší, takže naopak si myslím

Teryk92, 23. 2. 2020, 16.30

O tom jsem nikdy neslyšela. Já bych se toho nebála.

L.janicka.l

L.janicka.l, 23. 2. 2020, 10.26

Chlor spis vysusuje, mnohem vetsi zasluhu ba tom ma jidlo. Hlavne sladkosti

Jarka mmm, 22. 2. 2020, 14.38

To bude asi individuální. Já bych to zkusila...

Lenička, 22. 2. 2020, 14.11

To by muselo vadit i domácí sprchováni. Vysadit mléčné výrobky trochu pomáhá.

Katka

Katka, 22. 2. 2020, 16.00

Vysadit mléčné pomáhá hodně ?

snany, 22. 2. 2020, 14.02

Chlor celkově nemá dobrý vliv na pokožku. Jedině zkusit vyzkoušet.

jkubeso, 22. 2. 2020, 13.31

Nevím, jestli je to přímo chlorem, ale kvalita kohoutkove vody určitě. kdysi mi to říkala kosmetička, když jsem odcházela na školu do Prahy. Ze měla par zákaznic, které tam začaly žít a pleť se jim zhoršila.

Jarka mmm, 22. 2. 2020, 14.40

Njn ale to by zase museli mít všichni v Praze problém... Záleží asi i dost na citlivosti. Kamarád byl z podhůří a vždy, když přijel do Prahy, tak se trochu osypal ?. Takže něco mstím asi bude, ale vadí to bude souviset i s ovzdusim a tou citlivosti .

Katka

Katka, 22. 2. 2020, 16.00

Jo taky když jsem v Praze mám pocit, že se osypu ?ani nemusím pít tamní vodu ?

Jarka mmm, 22. 2. 2020, 17.27

?

snany, 22. 2. 2020, 18.26

jkubeso, 22. 2. 2020, 18.11

Ono asi taky jsme každý zvyklý na tu “svou” vodu a změnu pak někdo může snášet hůř.

Jarka mmm, 22. 2. 2020, 19.11

Jj, ale většina s tím asi problém nemá..si teda myslím. Nevím, jak dlouhodobě se tomu musí vystavovat, aby se to projevilo...Kolikrát na dovolené je úplně jiná voda.

Katka

Katka, 22. 2. 2020, 20.23

Pozor na vodu v Egyptě ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů