Zubní náhrada

zobrazeno 2916×

Vložil(a): Petra Schoberová, 2. 3. 2017 8.21

Maminky máte některá (nebo někdo v rodine) zubní náhradu? Dělá se nějaká "provizorní" jak dlouho se čeká? Nebo nějaká lepší "levná" varianta?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 21. 11. 2017, 10.28

provizorní se nedělá, co vím

Kikinka30, 24. 3. 2017, 15.22

Manzel ji ma a dejte pozor,kazdy zubar si to uctuje po svem

vendy.z, 9. 3. 2017, 8.05

Většinou se asi provizorní nedělá, ne?

Fuga

Fuga, 3. 3. 2017, 11.43

o provizorní nevím a babička má nasazovací klasiku a cena se odvíjí od materiálu

Aliisha

Aliisha, 2. 3. 2017, 20.53

Tchán měl provizorní, než mu zubař udělal "nové zuby". Provizorní za 1800, nové nevím. Na provizorní čekal cca 3 dny.

Petra Schoberová, 3. 3. 2017, 4.33

Děkuji

Aliisha

Aliisha, 3. 3. 2017, 20.47

Každý zubař má však jiný ceník. Já bych se na to raději informovala předem

benca, 2. 3. 2017, 20.42

babka ale neviem co to stalo

dasza, 2. 3. 2017, 14.27

Radsi nasetrit a fat si implantaty nez furt cistit zuby a vydelavat je atd

Mygara

Mygara, 2. 3. 2017, 13.37

tak náhradu má babička, ale kolik za ni dala nevím, ale záleží hlavně na materiálu

Leňulka, 2. 3. 2017, 11.49

Nasazovací má babička a tchán ale kolik stály to jsem se neptala ale levné to určitě nebude,dneska je drahé všechno i to co dřív bylo zdarma. Kupříkladu dříve pevná rovnátka nestály nic a dnes aby měl člověk min.10tis

Petra Schoberová, 2. 3. 2017, 12.55

Jo rovnátka jsem měla taky zadarmo kamarádka má ale "klapaky" zadarmo

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 3. 2017, 10.47

Mamka má nasazovací asi za deset tisíc. Porcelánové jsou dražší

patricia077

patricia077, 2. 3. 2017, 10.52

jj od 30 výš

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 3. 2017, 11.46

To mojí mamce tenkrát zubařka řekla asi 50

patricia077

patricia077, 2. 3. 2017, 12.13

Záleží na rozsahu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 3. 2017, 12.19

Záleží na zubařce u nás jsou ve stejných položkách rozdíly v řádu několika tisíc

patricia077

patricia077, 2. 3. 2017, 12.33

To bohužel taky

Petra Schoberová, 2. 3. 2017, 12.55

Tak to je síla

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů