1.Máj
Vložil(a): Kikinka30, 1. 5. 2017 7.51
Maminky, Jak oslavite dnešní den....? Nosi vam manzel ci prizel kytičky... Mejte se dnes báječně at jste kdekoliv?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 9. 5. 2017, 15.18
nic speciálního mi manžel nechystal, byli jsme sice na zájezdu v lázních, ale to byla náhoda, pač bylo volno
Fuga, 9. 5. 2017, 7.57
ne, jen se políbíme pod rozkvetlým stromem
Žofinka, 9. 5. 2017, 7.57
můj manžel není takový romantik, jsem ráda, když si vzpomene na ten polibek
k.o.r.i.n.e.k, 5. 5. 2017, 18.48
Mě tedy nenapadlo se u toho nikdy fotit ale asi je to běžné
Jana82, 1. 5. 2017, 21.26
Já měla snídani do postele a pak jsme jeli na výlet, kde jsme si den náramně užili.
pouzarovaj, 1. 5. 2017, 20.38
my hledali akorát rozkvetlou třešni
k.o.r.i.n.e.k, 5. 5. 2017, 18.49
J8 upřímně nepoznám rozkvetlou třešni, ale myslím, že jsem to trefila
Lenča Pešková, 1. 5. 2017, 20.33
Me ten muj rekl ze chtel ale nic rozkvetleho pri nasich toulkach nebylo tak at si ji predstavim a dal mi pod ni pusu? a pak strasne zarval tak jsem se lekla co se stalo tak pry na nej spadla?