3 D tiskárna

zobrazeno 789×

Vložil(a): snany, 10. 2. 2018 7.59

Máte doma někdo 3D tiskárnu?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 15. 2. 2018, 22.46

To tedy neee

Mygara

Mygara, 12. 2. 2018, 6.51

pěkná hračička, ale nemáme

louskacek2, 11. 2. 2018, 18.37

Nemám ani obycejnou

Fuga

Fuga, 11. 2. 2018, 6.55

my ne, ale viděla jsem jí párkrát v akci a tchán si ji ted koupil do počítačového kroužku, tak o ní pořád básní

slavuska

slavuska, 10. 2. 2018, 23.54

nemáme ani normální. vlastně ani netuším, co ta 3D umí, k čemu je dobrá

vaniilla, 10. 2. 2018, 22.28

Nemáme Ani mě to nikdy nenapadlo, ale někdy by se to hodilo.

slunicko, 10. 2. 2018, 17.41

Přemýšlíme si ji pořídit

NiFee

NiFee, 10. 2. 2018, 17.27

Nemame

Nikoll, 10. 2. 2018, 17.06

To nemáme ale někdy by se hodila

Eliška Kozlova, 10. 2. 2018, 14.51

Náhodou to nemusí být špatný, v dnešní době, kdy se hůř shánějí různý součástky Co ja vyhodila věcí, protože nešly opravit, ale musely by se nechat stáhnout předlohy. Ale to je hudba budoucnosti, prachy potřebujeme jinde

L.janicka.l

L.janicka.l, 10. 2. 2018, 19.21

To neklapne, takhle by spoustu vyrobcu zkrachovalo

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů