3 D tiskárna
Vložil(a): snany, 10. 2. 2018 7.59
Máte doma někdo 3D tiskárnu?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 12. 2. 2018, 6.51
pěkná hračička, ale nemáme
louskacek2, 11. 2. 2018, 18.37
Nemám ani obycejnou
Fuga, 11. 2. 2018, 6.55
my ne, ale viděla jsem jí párkrát v akci a tchán si ji ted koupil do počítačového kroužku, tak o ní pořád básní
slavuska, 10. 2. 2018, 23.54
nemáme ani normální. vlastně ani netuším, co ta 3D umí, k čemu je dobrá
NiFee, 10. 2. 2018, 17.27
Nemame
Eliška Kozlova, 10. 2. 2018, 14.51
Náhodou to nemusí být špatný, v dnešní době, kdy se hůř shánějí různý součástky Co ja vyhodila věcí, protože nešly opravit, ale musely by se nechat stáhnout předlohy. Ale to je hudba budoucnosti, prachy potřebujeme jinde
L.janicka.l, 10. 2. 2018, 19.21
To neklapne, takhle by spoustu vyrobcu zkrachovalo