3D puzzle

zobrazeno 502×

Vložil(a): Leňulka, 5. 1. 2018 15.54

Pokud by někdo chtěl 3D puzzle z věrnostní akce v Kauflandu a nenasbírá body, tak mám dost, můžu poslat kdo by chtěl.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

jitkamety

jitkamety, 7. 1. 2018, 13.27

A kolik je doplatek za puzzle?

Minnie, 7. 1. 2018, 12.57

Puzzle u nás frčí ale 3D ještě ne, to skládá partner ale ty doplatky se mi nelíbí

vaniilla, 6. 1. 2018, 20.08

Díky za nabídku, ale u nás by to teď ještě dlouho jen leželo, než malá doroste do věku, aby to složila.

Adrianita

Adrianita, 6. 1. 2018, 12.16

Dcera skládá puzzle pořád, ale Kaufland nemáme..

Cherrynka, 6. 1. 2018, 9.39

My už máme a můžu říct, že jsou super

Mygara

Mygara, 6. 1. 2018, 7.07

děkuji, ale přenechám jinému zájemci

Fuga

Fuga, 6. 1. 2018, 6.27

díky, ale já bych projela víc benzínu než by bylo užitku

Žofinka

Žofinka, 6. 1. 2018, 6.11

tak to díky, ale já se do Kauflandu nedostanu

vendy.z, 5. 1. 2018, 22.36

Jé, to bych ráda...syn má rád ...

Leňulka, 6. 1. 2018, 9.00

stačí napsat kolik jich chceš na jedny puzzle je třeba 10 bodů a od nich je myslím jeden nebo dva zdarma akorát nemám karty

Lenička, 5. 1. 2018, 22.28

Na Kauflad mám smůlu. Takže to jde mimo mě.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů