3D puzzle
Vložil(a): Leňulka, 5. 1. 2018 15.54
Pokud by někdo chtěl 3D puzzle z věrnostní akce v Kauflandu a nenasbírá body, tak mám dost, můžu poslat kdo by chtěl.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jitkamety, 7. 1. 2018, 13.27
A kolik je doplatek za puzzle?
Adrianita, 6. 1. 2018, 12.16
Dcera skládá puzzle pořád, ale Kaufland nemáme..
Mygara, 6. 1. 2018, 7.07
děkuji, ale přenechám jinému zájemci
Fuga, 6. 1. 2018, 6.27
díky, ale já bych projela víc benzínu než by bylo užitku
Žofinka, 6. 1. 2018, 6.11
tak to díky, ale já se do Kauflandu nedostanu