A zase ten Ježíšek
Vložil(a): Leňulka, 17. 12. 2016 9.53
Už tu někomu došel Pampeliškový Ježíšek? A ještě mě zajímá jestli je to nějak ohlídané aby fakt došel všem přihlášeným maminkám.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Lusesita25, 22. 12. 2016, 20.46
Tak ja uz dostala
BonnieParker, 20. 12. 2016, 12.17
Já jsem posílala včera. Na poště jsme se synem čekali hodinu. Naštěstí máme poštu u vlakového nádraží, tak jsme se vždycky šli podívat na vlaky a zpátky, o kolik se to posunulo čísel, takhle jsme to zvládli víc než pětkrát a plus ještě malý nákup. Kdyby to bylo cokoliv jiného, tak to odložím na povánoční čas
petrao, 20. 12. 2016, 10.01
Tak podle pošty si maminka balíček min. Týden převzala... ale žádnou zpětnou vazbu nemám
k.o.r.i.n.e.k, 18. 12. 2016, 16.02
Já také poslala i dostala Snad přijde všem
petrao, 17. 12. 2016, 17.13
Posílala jsem ve středu ale zatím asi nedorazil....já taky ještě nedostala