Adventní trhy
Vložil(a): ROMA-Z, 9. 10. 2019 14.07
Jezdíte na advetní/vánoční trhy v Čechách nebo do ciziny? A nemyslím jen na nákupy, ale třeba si užít tu atmosféru, dát si punč, svařák? Kde se Vám líbilo?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 9. 11. 2019, 17.56
ani nie, clovek aby si stale daval pozor na kabelku a kto ho kedy oleje vinom. a este utrati vela penazi za nic, takze nie
Katka, 12. 10. 2019, 19.36
Nikam, co tam ?
Fuga, 11. 10. 2019, 19.58
Většinou jdeme jen tak na čumendu u nás ve městě
NiFee, 10. 10. 2019, 14.25
bola som asi 2x
Mygara, 10. 10. 2019, 14.00
My na trhy v podstatě nechodíme nijak cíleně