Ali

zobrazeno 1686×

Vložil(a): V007A, 16. 7. 2019 9.19

Co nejčastěji objednáváte na Aliexpress? Co se jakože hooodně vyplatí a přitom je kvalita dobrá? Já teď objednala malé koupací čepici, tak jsem na to zvědavá.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Witchie, 14. 8. 2019, 10.30

Galanterii - průchodky, patentky, lemovací pruženky apod., zatím jsem byla se vším spokojená

Fuga

Fuga, 23. 7. 2019, 14.43

Naposledy jsem tam objednávala vodní bomby a úspěch měly

Misska20, 19. 7. 2019, 19.10

Objednávám čelenky, malá autíčka, tlapkovou patrolu, věci na tvoření, mám i umělé květiny, atd )

patricia077

patricia077, 8. 8. 2019, 12.39

co z tlapkové? já zatím jen drobnosti jako puzzle atd ale uvažuji o té centrále

Misska20, 25. 8. 2019, 22.06

Já brala z Tlapkové zatím jen postavičky (viděla jsem je i v Bambuli) nic většího jsem nekupovala dělala jsem synovi i oslavu na téma Tlapek (balónky, talířky,lžičky, čepičky, frkacky)

patricia077

patricia077, 26. 8. 2019, 8.44

Tak to měl kluk teď v létě taky ale moc jsem to nepřeháněla jen dort a puzzle jsem brala na Ali tlapkovou

Ketris

Ketris, 19. 7. 2019, 12.49

Sponecky, gumicky, obaly na mobil, obleceni na foceni, silonky, obcas i neco na sebe

Teryk92, 18. 7. 2019, 20.18

Hodně objednáváme kryty na mobil, sklíčka na mobil.

Zdeňka S., 18. 7. 2019, 19.07

všechno možný , za ty ceny se to vyplatí

Nikoll, 17. 7. 2019, 19.12

Já hodně beru věci na tvoření, korálky, stužky, čelenky atd. a pak s dcerou vyrábíme sami a taky gumičky a sponky, protože to pořád ztrácí a oblečení na panenky, stojí to nic, a dcera pořád miminko převlíká

Adrianita

Adrianita, 17. 7. 2019, 8.34

Popravdě jsem tam nic neobjednávala, ani se na to nechystám. Hodně lidí si chválí ty ceny, ale je tam spousta napodobenin a kdo ví, co vše je tam za příměsí apod.

Eliška Kozlova, 17. 7. 2019, 10.29

A taky dětská práce a vykoristovani zamestancu, prostě nic čistého Kupovat věci pod cenou není OK nikdy, vždycky na to někdo doplácí a obchodníci to nebudou.

snany, 17. 7. 2019, 23.01

Mluvíš mi z duše, přesně tak to cítím.

dasza, 18. 7. 2019, 9.07

Pošta zdarma.ceny poloviční..a žádná dětská práce.taky jsou to jen překupníci..a zrovna v ČR to tam všichni vezmou.a prodávají 3x dráž...

Teryk92, 18. 7. 2019, 20.18

Přesně.

Leňulka, 16. 7. 2019, 21.05

já objednávám z Wish to je to samé, a většinou věci na různé tvoření za pár kaček

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 7. 2019, 21.03

Manžel měl radost ze světla na záchod na baterie co bliká barevně a stálo asi třicet korun ?

V007A, 17. 7. 2019, 7.11

Haha ?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 7. 2019, 7.55

Náhodou u nás se to prodává za dvě stovky takže super koupě ?

Adrianita

Adrianita, 17. 7. 2019, 8.34

A co poštovné, nebo další poplatky?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 7. 2019, 8.57

Právě že z ali jsem platila jen těch 30 korun noc víc

patricia077

patricia077, 17. 7. 2019, 10.09

jo tak to se vyplatí chlapi jsou hračičky .-)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 7. 2019, 18.25

No právě já bych to za tu cenu u nás ani manželovi nekoupila ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů