Andělské zvoneni
Vložil(a): Zlata1, 2. 1. 2017 21.19
Před Vánoci jsem v krabici, kde máme vse vanocni , našla krabičku a andělským zvoněním. Mám to po babičce, ale vždy když si to pustíme na Vánoce tak je to uklidňující. Je to hodně staré a už to je opryskane, ale má to své kouzlo... Ani nevím jestli se to dá někde ještě koupit... Také někdo máte zvonění????
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 9. 12. 2017, 7.32
já ani nevím, že něco takového je, ale určitě to dodá kouzlo Vánoc
Mygara, 6. 4. 2017, 15.22
jejda, to vůbec neznám
Fuga, 5. 1. 2017, 11.57
já andělské zvonění neznám
Adrianita, 3. 1. 2017, 22.30
Vůbec to neznám, ani podle fotky.