Badoo
Vložil(a): JorckCherry, 17. 5. 2017 20.00
Zdravím,jaký máte zkušenosti se seznamkou badoo,má smysl se tam seznamovat hodně žen tam má problém s uchylákama.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
baru86, 19. 5. 2017, 11.37
Mě odradilo badoo už jen tím, že aniž bych vůbec kdy byla na jejich stránkách, furt mi vnucovali mejly, že tam mám od kohosi zprávu. Takže pro mě spam.
Před lety jsem tam byla a ne kvůli seznámení. Neuvěřitelné, kolik nadsamců se v téhle republice vyskytuje. Nejlepší je, že si ani neuvědomují, že je může znát někdo z vašeho okolí a zjistíte si třeba i náhodou, co jsou zač a že na profilu mají deset let starou fotku. Zrušila jsem velmi rychle.
Žofinka, 18. 5. 2017, 20.14
to je problém asi každé seznamky, kde se neplatí ani koruna za uveřejnění profilu (ale tuto ani neznám)
Fuga, 18. 5. 2017, 13.40
já a seznamka, určitě bych narazila na nějakého blba .-)
Lenča Pešková, 18. 5. 2017, 14.03
A ze jichtam je ?
L.janicka.l, 18. 5. 2017, 21.30
To nemusite ani na seznamku blb je i na jinych mistech ?
Lenča Pešková, 18. 5. 2017, 14.03
Tak ja mela asi stesti na Stesti? ale nadrzenci tam byli, to je pravda?
Mygara, 18. 5. 2017, 13.13
já nemám se seznamkama žádnou zkušenost