Balíte podobné dárky společně nebo každý zvlášť

zobrazeno 955×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 22. 11. 2016 12.29

Teď mám manžela pryč a došla mi pro něj zásilka. Dvě knížky a já přemýšlím, jestli, aby měl víc dárků, tak zabalit každou zvlášť a nebo šetřit papír a zabalit obě dohromady. Jak to děláte vy?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 14. 4. 2017, 16.43

já dárky balím zvlášť, ať jich je více

snany, 23. 11. 2016, 16.54

Předpokládám, že manželovi to bude jedno, takže klidně zabalte dohromady

BonnieParker, 23. 11. 2016, 14.09

Hm, tak já jdu proti proudu koukám, knihy balím společně

nikolava, 23. 11. 2016, 10.00

Já každý zvlášt. Líbí se mi, že je pak dárků víc

benca, 22. 11. 2016, 20.07

kazdu zvlast

Lusesita25, 22. 11. 2016, 19.59

Každou zvlášť.

Adrianita

Adrianita, 22. 11. 2016, 19.01

Určitě zvlášť

Sooňaa, 22. 11. 2016, 18.28

No...jak co...vetsinou zvlast,ale.kdyz toho jeste hodne.zbyva na baleni,davam dohromady,aspon neni.hned poznat,co v tom je ale.u.knizek to.nezakamuflujete

Katka

Katka, 22. 11. 2016, 18.26

Každý zvlášť, ať je toho víc ;o)

Eliška Kozlova, 22. 11. 2016, 17.52

Dětem zvlášť a podle času si s tím i pohraju, teď uz ale jsem ráda když zabalim do papíru a prevazu stuhou, na nějaké maslicky a vytunene jmenovky nemám čas

Sooňaa, 22. 11. 2016, 18.28

Asi tak,musim zas najit fixu,ktera se.nemaze na balicim papiru

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů