Balíte podobné dárky společně nebo každý zvlášť
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 22. 11. 2016 12.29
Teď mám manžela pryč a došla mi pro něj zásilka. Dvě knížky a já přemýšlím, jestli, aby měl víc dárků, tak zabalit každou zvlášť a nebo šetřit papír a zabalit obě dohromady. Jak to děláte vy?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 14. 4. 2017, 16.43
já dárky balím zvlášť, ať jich je více
BonnieParker, 23. 11. 2016, 14.09
Hm, tak já jdu proti proudu koukám, knihy balím společně
Lusesita25, 22. 11. 2016, 19.59
Každou zvlášť.
Adrianita, 22. 11. 2016, 19.01
Určitě zvlášť
Katka, 22. 11. 2016, 18.26
Každý zvlášť, ať je toho víc ;o)
Eliška Kozlova, 22. 11. 2016, 17.52
Dětem zvlášť a podle času si s tím i pohraju, teď uz ale jsem ráda když zabalim do papíru a prevazu stuhou, na nějaké maslicky a vytunene jmenovky nemám čas