Barborka

zobrazeno 1418×

Vložil(a): Zdeňka S., 4. 12. 2018 16.26

Tak co už máte nastříhané třešňové větvičky ? :D

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Bar.Ca., 27. 8. 2019, 14.55

já nemám kde stříhat, takže jsem neměla už několik let

Fuga

Fuga, 16. 12. 2018, 14.08

já na ně úplně zapmněla

slunicko, 9. 12. 2018, 14.46

Nemám,nikdo mi nedal a ja jsem zapomněla

Lenička, 5. 12. 2018, 23.18

Podmetená to by se žádná žena nevdala.??

vivianr, 5. 12. 2018, 16.40

Zapomněla jsem, ale stejně jsem od základky podmetená, takže je otázka, jestli by mi vykvetlá větvička pomohla Zatím to jde i bez svatby

Ketris

Ketris, 5. 12. 2018, 12.13

Nemam, tohle jde mimo me

Žofinka

Žofinka, 5. 12. 2018, 9.36

Ne a úplně jsem zapomněla

V007A, 5. 12. 2018, 9.18

Nemáme,nějak jsme to zazdili ?

Mygara

Mygara, 5. 12. 2018, 8.32

Méně, už to nepotřebuji

vendy.z, 5. 12. 2018, 6.19

Nemám, nepotřebuji Děti si daly punčochu na terasu, tak snad jim něco Barborka dá.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů