Běh s kočárkem

zobrazeno 2416×

Vložil(a): L.janicka.l, 27. 3. 2017 19.26

cvičení s kočárky tady už bylo, ale co takhle běh s kočárkem 10-12km. Poslední dobou kolem sebe pozoruji, spoustu takových maminek, co začalo běhat. Jsou svolávací akce na společný běh třeba na fb jako tato https://www.facebook.com/events/384098808639421/ Dokonce jsem zaregistrovala i závody. Docela se mi to zamlouvá, určitě zkusím kratší trasu, jestli to dám a uvidím zda se mi to zalíbí. A co vy znáte někoho kdo běhá, nebo vy osobně??

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gabullka, 20. 8. 2022, 14.17

Taky jsem běhala s kočárkem co to šlo až pak byla malá větší a nechtěla mi v kočárku sedět, tak jsem si udělala radost a pořídila jsem si běhací pás domů.

Letissie, 30. 8. 2022, 21.01

Jaký model sis pořídila?

Žofinka

Žofinka, 15. 9. 2017, 6.23

to jsem nezkoušela, bojím se, abych ji nějak moc nenadhazovala

baru86

baru86, 29. 7. 2017, 22.51

Běh nemusím, ale máme kočár, se kterým se dá jezdit na bruslích a to je paráda =)

L.janicka.l

L.janicka.l, 30. 7. 2017, 5.21

Zdenulkaa

Zdenulkaa, 4. 4. 2017, 11.19

Já běhala, pokud máš stabilní kočár, nemáš se čeho bát. Ale opravdu, stabilita kočáru a bezpečnost je to nejdůležitější. Nemůžeš si dovolit, aby se kočárek převrhl třeba při nájezdu na kámen. Takže to není pro každého a při vybírání kočárku je už třeba toto brát v potaz. Chce to začít pomalu a nepřeceňovat své síly. Teď frčí strollering, to je také bezva, když to je spojené i s posilováním. Já osobně k tomu potřebuji ještě nejaká sportstracker, je to pro mě motivace a bez toho, aniž bych si měřila své výkony a viděla zlepšení, bych se asi nikdy nedokopala

Kikinka30, 3. 4. 2017, 8.10

Chidime na tyhle akce,sejde se tam dobra parta a sportujeme

L.janicka.l

L.janicka.l, 3. 4. 2017, 8.39

vendy.z, 30. 3. 2017, 13.06

To je super...Já chodila na strollering

darzanka, 29. 3. 2017, 9.05

Chtěla bych začít chodit teď nějak od jara. Hned jak k svátku dostanu botky:). Ale s kočárkem si to neumím vůbec představit. Zvlášť když dcera polovinu času už vůbec v kočárku nechce být. Spíš jí nechám na hlídání taťkovi a půjdu si odpočinout někam k řece:)

L.janicka.l

L.janicka.l, 29. 3. 2017, 10.27

skřítek, 28. 3. 2017, 21.38

Mě to přijde strašně ujetý, připadala bych si jako blázen. Navíc s tou kojící výbavou si to moc nedovedu představit....

L.janicka.l

L.janicka.l, 28. 3. 2017, 22.04

??

Čertice, 28. 3. 2017, 20.29

Já běhám hrozně nerada ale u nás toho je hodně kdybych chtěla:) chodím tancovat s dětmi v šátku

L.janicka.l

L.janicka.l, 28. 3. 2017, 22.04

Tanec to by taky mohlo byt dobre

Čertice, 29. 3. 2017, 9.03

To je skvělý moc doporučuji. Jmenuje se to dance4mama

L.janicka.l

L.janicka.l, 29. 3. 2017, 10.23

Kouknu na to ☺

Janako

Janako, 28. 3. 2017, 15.07

Nezkoušela jsem, ale spíš by mě zajímalo, jak to zvládá ten kočár?My máme trojkolku, tak nevím, jak by to s ní šlo.

L.janicka.l

L.janicka.l, 28. 3. 2017, 15.47

Ja 3kola nechtela, mam 4 a blokovany aby se to netocilo, to i chuze pak vypada jak kdyz sem prebrala, proto blokuji at to jede rovne

Janako

Janako, 28. 3. 2017, 18.09

Mně to tak vyhovuje, zvlášť když se to přední kolo otáčí, ale taky se dá zablokovat. Možná se zablokovaným kolem by se dalo běhat ?

dasza, 28. 3. 2017, 19.19

Vzdycky se u sportu musi aretobat predni kola.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů