Běh s kočárkem
Vložil(a): L.janicka.l, 27. 3. 2017 19.26
cvičení s kočárky tady už bylo, ale co takhle běh s kočárkem 10-12km. Poslední dobou kolem sebe pozoruji, spoustu takových maminek, co začalo běhat. Jsou svolávací akce na společný běh třeba na fb jako tato https://www.facebook.com/events/384098808639421/ Dokonce jsem zaregistrovala i závody. Docela se mi to zamlouvá, určitě zkusím kratší trasu, jestli to dám a uvidím zda se mi to zalíbí. A co vy znáte někoho kdo běhá, nebo vy osobně??
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 15. 9. 2017, 6.23
to jsem nezkoušela, bojím se, abych ji nějak moc nenadhazovala
baru86, 29. 7. 2017, 22.51
Běh nemusím, ale máme kočár, se kterým se dá jezdit na bruslích a to je paráda =)
L.janicka.l, 30. 7. 2017, 5.21
Zdenulkaa, 4. 4. 2017, 11.19
Já běhala, pokud máš stabilní kočár, nemáš se čeho bát. Ale opravdu, stabilita kočáru a bezpečnost je to nejdůležitější. Nemůžeš si dovolit, aby se kočárek převrhl třeba při nájezdu na kámen. Takže to není pro každého a při vybírání kočárku je už třeba toto brát v potaz. Chce to začít pomalu a nepřeceňovat své síly. Teď frčí strollering, to je také bezva, když to je spojené i s posilováním. Já osobně k tomu potřebuji ještě nejaká sportstracker, je to pro mě motivace a bez toho, aniž bych si měřila své výkony a viděla zlepšení, bych se asi nikdy nedokopala
L.janicka.l, 3. 4. 2017, 8.39
L.janicka.l, 29. 3. 2017, 10.27
L.janicka.l, 28. 3. 2017, 22.04
??
L.janicka.l, 28. 3. 2017, 22.04
Tanec to by taky mohlo byt dobre
L.janicka.l, 29. 3. 2017, 10.23
Kouknu na to ☺
Janako, 28. 3. 2017, 15.07
Nezkoušela jsem, ale spíš by mě zajímalo, jak to zvládá ten kočár?My máme trojkolku, tak nevím, jak by to s ní šlo.
L.janicka.l, 28. 3. 2017, 15.47
Ja 3kola nechtela, mam 4 a blokovany aby se to netocilo, to i chuze pak vypada jak kdyz sem prebrala, proto blokuji at to jede rovne
Janako, 28. 3. 2017, 18.09
Mně to tak vyhovuje, zvlášť když se to přední kolo otáčí, ale taky se dá zablokovat. Možná se zablokovaným kolem by se dalo běhat ?