Biokrb
Vložil(a): Katka, 15. 12. 2017 10.59
Maminky, máte doma některá biokrb, myšleno na ozdobu na zeď, né na vytápění. Jak jste spokojené? My jsme před pár dny zrušili televizi a objednali jsme si místo ní "živý obraz".
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Kamila Pecharová, 16. 12. 2017, 21.43
Nemáme a neláká mě to..
Katka, 16. 12. 2017, 13.00
U nás jsem se na tom shodli všichni ;o) Jinak bychom to ani nedělali.
Žofinka, 16. 12. 2017, 5.34
líbilo se mi to na veletrhu, ale pořád do toho něco doplňovat by se mi nechtělo
Katka, 16. 12. 2017, 8.30
Jenom biolíh jednou za 3-5 hodin. A v létě to zapalovat nebudeme.
Katka, 29. 8. 2020, 13.01
My máme ten nakoupeny lih tak na 10 let. Nějak jsme to neodhadli. ? Ta spotřeba je malá a ještě jen přes pár měsíců v zimě. To jsem finančně čekala mnohem horší.
k.o.r.i.n.e.k, 15. 12. 2017, 23.12
Já bych to domu nechtěla, stejně jako tu televizi, je super ji doma nemít
Katka, 29. 8. 2020, 13.02
Ty se nerada díváš do ohně? ?
L.janicka.l, 15. 12. 2017, 21.14
Nemam, ale libi se mi
Katka, 29. 8. 2020, 13.02
Njn krb je krb, ale do bytovky to nejde ?
NiFee, 15. 12. 2017, 19.34
Mne sa to nepáci
Fuga, 15. 12. 2017, 15.55
My ho nemáme a ani o něm neuvažujeme
Katka, 29. 8. 2020, 13.03
Prodávat určitě nebudeme. Ve městě hvězdy vidět nejsou, tak alespoň koukáme do ohně ?