Blesk pro ženy - dopis
Vložil(a): V007A, 18. 6. 2019 17.59
Mamky, otiskli vám někomu v Blesku pro ženy dopis? Mě otiskli v prosinci 2018 a doposud mi za to nepřišla odměna, která tam byla uvedena. Psala jsem email, pak ještě na FB 2x a stále nic,ani žádná odpověď.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Ketris, 26. 6. 2019, 14.37
Co od nich taky cekat.. ja se nedockala nikdy
Já před měsícem a jinde v časopise jiném před rokem parfém za 2500 a ten dodnes nemám. Byl to Harers Bazaar a ti nereagují vůbec. Psala jsme mail prvně po 2m do redakce, nic... pak jsem za další měsíc psala šéfredaktorce a nic... ale když jsem na psala jim na fb do komentáře, za půl dne mi odpověděli, že ho pošlou... no a další 2m pryč a nic k smíchu i pláči
L.janicka.l, 21. 6. 2019, 20.33
A to se vyplati nekdy je lepsi si proverit, zda to opravdu funguje na nejake diskuzi
L.janicka.l, 23. 6. 2019, 18.40
Njn, to uz je zivot
Furciferka, 19. 6. 2019, 16.18
Tak jestli o tu odměnu opravdu stojíš, doporučila bych zvednout telefon a zavolat tam. Je to lepší než psát maily. Sama to znám z vlastní zkušenosti, někdy se mi stane, když na mail neodpovím hned, že na to pak uplně zapomenu.
Žofinka, 19. 6. 2019, 5.37
Mně před x lety otiskli radu a ta 100 mi přišla po zdanění přišla, ale nevím, za jak dlouho, protože jsem o tom otištění neměla ani tušení
patricia077, 19. 6. 2019, 7.10
Spíš nezasilaji
L.janicka.l, 19. 6. 2019, 13.56
Cekaji, ze se lidi neozvou
patricia077, 19. 6. 2019, 14.05
I když se ozveš tak evidentně ignorace
L.janicka.l, 18. 6. 2019, 20.58
Do casopisu nepisu, a blesk mi neprijde jako moc seriozni casopis