Bujaré oslavy narozenin dětí/párty
Vložil(a): Estrela113, 27. 4. 2015 20.32
V mém okolí se rozmáhají velké narozeninové párty pro děti, i pro dost malé děti, které slaví rok či dva. Také je pro děti pořádáte? My slavíme jen s rodinou (babičky, dědové), ugrilujeme maso, předáme dárečky, případně upeču dortík. Nic přehnaného, jak to máte vy?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
lenkanovosadova, 19. 2. 2020, 14.31
Ahoj, Pro starsi deti tu mam skvely napad na oslavu na kterou nikdy nezapomenou. Oslov firmu vrontheroad, ktera porada virtualni zabavu. Byla sem s nima velice spokojena, prijedou az k vam !
Žofinka, 11. 1. 2018, 19.05
zrovna teď budu pořádat oslavu, ale jen pro rodinu, malé je jeden rok, tak do toho ještě nemůže mluvit
Mygara, 18. 8. 2017, 17.16
slavili jsme jen s rodinou, teď když jsou větší slaví i s kamarády
k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 20.19
Mě se líbí slavit narozeniny v mateřském centru, aspoň doma bude uklizeno
Fuga, 22. 11. 2016, 9.32
Pro kamarády nic nepořádáme, zveme jen rodinu. Nepředstavím si, jak u nás pobíhá 15 dětí