Bujaré oslavy narozenin dětí/párty

zobrazeno 2319×

Vložil(a): Estrela113, 27. 4. 2015 20.32

V mém okolí se rozmáhají velké narozeninové párty pro děti, i pro dost malé děti, které slaví rok či dva. Také je pro děti pořádáte? My slavíme jen s rodinou (babičky, dědové), ugrilujeme maso, předáme dárečky, případně upeču dortík. Nic přehnaného, jak to máte vy?

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Madla1, 25. 6. 2020, 14.36

Přesně tak, napsala jsem jim, že pořádám oslavu pro holčičky v tom a tom věku, kolik jich bude, co je zajímá atd. a na základě otho mi to připravili.

Jajka, 7. 7. 2020, 10.54

Paráda, moc děkuju za tip, můj balíček už je na cestě, vyšli mi moc vstříc takže se těším až vyzkoušíme

Madla1, 15. 7. 2020, 22.01

Ráda jsem pomohla, doufám, že oslava vyšla nebo vyjde podle tvých představ. Když se budeš chtít podělit o zkušenosti a nějaké tipy budu ráda.

Jajka, 24. 6. 2020, 23.31

Madlo, to zní super a koukám, že tam mají i hezké a originální věci. A jestli to dobře chápu, tak si jim napsala co pořádáš, pro kolik dětí atd?

lenkanovosadova, 19. 2. 2020, 14.31

Ahoj, Pro starsi deti tu mam skvely napad na oslavu na kterou nikdy nezapomenou. Oslov firmu vrontheroad, ktera porada virtualni zabavu. Byla sem s nima velice spokojena, prijedou az k vam !

Žofinka

Žofinka, 11. 1. 2018, 19.05

zrovna teď budu pořádat oslavu, ale jen pro rodinu, malé je jeden rok, tak do toho ještě nemůže mluvit

Mygara

Mygara, 18. 8. 2017, 17.16

slavili jsme jen s rodinou, teď když jsou větší slaví i s kamarády

Eleanora, 30. 5. 2017, 12.31

My za měsíc pořádáme oslavu narozenin pro mou 3 letou dceru, jen pořádně nevíme jaký program vymyslet, jaké hry a hračky..Nemáte někdo zkušenost?

jajulaš, 8. 3. 2017, 13.23

Poradame male rodinné oslavy nic velkeho,nemám to rada

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 20.19

Mě se líbí slavit narozeniny v mateřském centru, aspoň doma bude uklizeno

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 9.32

Pro kamarády nic nepořádáme, zveme jen rodinu. Nepředstavím si, jak u nás pobíhá 15 dětí

nikolava, 8. 11. 2016, 8.21

My byli na první narozeniny v nemocnici, a pak se to nějak rozpustilo. Ale původně bylo v plánu pozvat babky s dědama na dort

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů