Cena stromecku
Vložil(a): dasza, 17. 12. 2015 9.55
Kolik jste ochotne obetovat za stromek???ja vic jak 600bych nedala...a obdivuji lidi co koupi treba za 1300 stromek;). Jaka cena vam prijde ok??a ochotne zaplatite???
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 17. 1. 2018, 15.03
máme malý umělý, stačí nam to a případně uvažuji o stromku v květináči, který pak vysadím na zahradu
k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 15.24
Mě přijde cena 1 300 za stromek šílená, raději ty peníze utratím jinde, tak mám půjčený umělý
Fuga, 29. 11. 2016, 14.11
my máme umělý
BonnieParker, 22. 12. 2015, 16.24
Dostáváme stromky z prořezu. Já osobně bych si vystačila s umělým, ale to by můj muž nezkousl. Ale popravdě 1300,- mi přijde fakt hodně. Dala bych max 400-500,- a víc peněz raději investovala do dárků.
louskacek2, 21. 12. 2015, 9.39
My si stromecek kupujeme na jedne farme se zviratky kazdorocne letos 350 kc borovicka. Nad 500 mazec...