Čištění šperků

zobrazeno 1642×

Vložil(a): Janako, 23. 7. 2018 13.51

Mamky, zajímalo by mě, jak doma čistíte šperky? Našla jsem starý řetízek a nevím, jak na něj, abych mu spíš neuškodila?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Drahuska, 31. 3. 2022, 17.01

Tak to mě diamanty upřímně nic neříkají, akorát to stojí zbytečně moc peněz a parádu umí udělat u šperky s normálními kamínky. Osobně se mi nejvíc líbí šperky, co má Olivie, hlavně ty jejich prstýnky miluju.

Olla, 21. 5. 2021, 20.22

Kde si kupujete stříbrné šperky ? Já nevím proč, ale některé kousky co mám mi hrozně rychle zčernaly. Stalo se vám to taky ?

LauraI, 23. 5. 2021, 20.21

No tak nevím čím to může být, ale kvalitní to moc nebude . Stříbro nosím celý život a nikdy se mi nic podobného nestalo a to mám některé kousky fakt dlouho.

Olla, 26. 5. 2021, 12.07

Taky mám stříbrné šperky několik let, co nosím denně a pořád vypadají jako nové. Spoustu jich mám z hotdiamonds, kde mají moc pěkné modely a o těch s brilianty ani nemluvím .

Jarmilka, 22. 6. 2021, 22.11

Mám odtud šperky také a jsem s nimi hrozně spokojená. Líbí se mi ten neotřelý design, je to prostě úplně něco jiného.

WeruskaSK

WeruskaSK, 30. 7. 2018, 16.40

cifom a starou zubnou kefkou cistim zlato aj striebro

V007A, 24. 7. 2018, 21.45

Čistím zubní pastou - stříbro. Se zlatem zkušenosti nemám.

Cherrynka, 24. 7. 2018, 14.41

Je super i cola. Ta vyčistí snad všechno. Nebo jedině ty ubrousky, které jsou přímo na to určené

Evanessa, 24. 7. 2018, 7.36

Já bych taky zkusila tu zubní pastu, už kdysi jsem o tom slyšela

Kamila Pecharová, 24. 7. 2018, 7.15

Šperky téměř nenosím, ale četla jsem, že je na čištění super zubní pasta..

Katka

Katka, 24. 7. 2018, 11.21

Říkám si proč ta složitě, vařící voda, alobal, čističe... Stačí fakt zubní pasta a starý kartáček. Na stříbro 100%. Zlato mám 20 let stejné, to nevidím důvod čistit.

Cherrynka, 24. 7. 2018, 14.43

Ona i cola to vyčistí. Jednou jsem koukala na reportáž a cola je fakt čistič na vše jinak zlato mám taky stejné, jenže zespod, jak jsou záhyby se tam pořád něco usazuje. Třeba jak se mažu krémem atd.

Katka

Katka, 24. 7. 2018, 17.23

Colu doma nemáme ?

Cherrynka, 24. 7. 2018, 20.37

My jak kdy, ale musím říct, že rez čistí dokonale

Katka

Katka, 24. 7. 2018, 20.41

Nemáme ani rez

Cherrynka, 25. 7. 2018, 21.06

Nám se rez chytá pořád kolem kohoutku

Fuga

Fuga, 24. 7. 2018, 6.40

já je doma nečistím, jeden pokus byl a dopadlo to katastroficky

Eliška Kozlova, 23. 7. 2018, 23.41

Také znám jen alobal a sodu, ale ja si je většinou nechám vyčistit spolu s opravou, každou chvíli mám rozbité zapínání, jak mi za ne děti tahaji Teď nosím jen snubak a náušnice.

Katka

Katka, 24. 7. 2018, 11.22

Snubák mi z prstu padá ☹️

Eliška Kozlova, 24. 7. 2018, 17.34

Me taky moc nedrží, se divím, te ho ještě mám. Manžel už ho ztratil a to jsme měli nejmenší konfekcni velikost. Chceme si pak na výročí koupit nové, jen nevím které výročí ?

Katka

Katka, 24. 7. 2018, 17.58

Mně byl, ale pak jsem zhubla 20 kg a i prsty jsou užší.

Gabill, 23. 7. 2018, 21.39

Na striebro som používala taký tekutý čistič striebra z drogérie, ale už som ho veľmi dávno nekupovala, tak neviem, či sa ešte vyrába.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů