Co jste tady vyhrály nebo si vybraly z VP?Na co si ještě brousite zuby a co vám zde naopak chybí?
Vložil(a): Adrianita, 4. 11. 2016 19.37
Já zatím vyhrála opalovací krém pro dcerku a krásný batoh,který jsem jí schovala na později. Z VP jsem si vybrala pro dceru světýlko, kosmetiku Weleda,teď naposled knihu pro mě a 2 knížky pro dcerku.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 25. 4. 2017, 17.32
já jsem si tady vybrala zatím 2 moc pěkné hračky pro děti a moc za ně děkuji
Jana82, 8. 12. 2016, 19.34
Já mám dneska hrozně velkou radost . Přišla mi dnes kniha z VP pro dceru a k tomu i první výhra přebalovací podložka. Bylo to velké překvapení, protože jsem netušila, že jsem vyhrála, zapomněla jsem se podívat na vyhodnocení soutěže. Tímto moc děkuji webu ProMaminky za vše co pro nás děláte!
Adrianita, 8. 12. 2016, 20.14
Překvápka jsou nej
Lusesita25, 29. 11. 2016, 7.48
Zatim jsem si z VP vybrala Tomi latkove pleny a jsou super. Ale urcite bych uvitala kdyby se mazaly polozky ktere uz proste nejsou.
Adrianita, 22. 11. 2016, 19.08
Tak to se máte
Fuga, 14. 11. 2016, 7.35
já jsem zatím nic nevyhrála, ale teprve tady začínám
Fuga, 14. 11. 2016, 7.33
já jsem zatím nic nevyhrála, ale teprve tady začínám
Fuga, 14. 11. 2016, 7.32
já jsem zatím nic nevyhrála, ale teprve tady začínám