Čokofestival
Vložil(a): Lenča Pešková, 20. 11. 2016 12.59
Holky jestli u Vás ve městě bude čokofestival, tak neváhejte a vyražte. Je to naprostá bomba? koupila jsem tam dárky k vánocům, výborný čokoládový likér a nářadí pro chlapi, který vypadá jak skutečný a dokonce to co má závit jde i zašroubovat do sebe? no já jsem nadšená?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 16. 4. 2017, 8.10
to jsou krásné dárky a že to jde i zašroubovat
Lusesita25, 22. 11. 2016, 21.02
To je moc dobry tip teda. Zkusim pohledat jestli neco takoveho nebude i u nas.
Lenča Pešková, 21. 11. 2016, 20.52
Juj, tak to bych měla za chvilku 100kilo?
k.o.r.i.n.e.k, 21. 11. 2016, 22.46
To mě tedy moc čokolády z figara nechutnají
Fuga, 21. 11. 2016, 8.19
já takto řešila jednou dárek pro manžela, když se někde zatoulal na poště jeho dárek-mobil. A vypadal opravdu dobře.
BonnieParker, 20. 11. 2016, 21.57
Kde prosím zjistím, v jakých městech se koná? Díky
Lenča Pešková, 21. 11. 2016, 8.16
www.cokoladovy-festival.cz
BonnieParker, 21. 11. 2016, 12.44
Jej, zrovna včera jsem byla v Brně Tak mrknu v únoru v Olomouci, díky
k.o.r.i.n.e.k, 20. 11. 2016, 20.54
Tak tam bych ráda šla, ale u nás to není. MIluji čokoládu
patricia077, 20. 11. 2016, 20.31
Můj chlap dostal čokoládový noťas a moc nadšený nebyl
patricia077, 21. 11. 2016, 10.50
Haha njn ale v Albi jsou i tak věci drahé
Lenča Pešková, 21. 11. 2016, 8.19
Koupila jsem tam babi čokoládový likér a mandlovým rumem, mňamka a taťkovi a mamcinymu chlapovi čokoládový nářadí?