Čokoláda

zobrazeno 1354×

Vložil(a): Lenča Pešková, 14. 11. 2016 19.42

Přiznejte se kdo jste závislá na čokoládě? nebo na čemkoliv sladkým? já se k tomu hrdě hlásím? a co je vaše nejoblíbenější? U mě vede nugát se sušených plodů?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 18. 4. 2017, 11.51

já také cokoliv sladkého, co je zrovna ve spíži

Adrianka12, 13. 1. 2017, 15.48

Miluju belgickou čokoládu nejlepší. Tady www.coko-raut.cz

Lusesita25, 23. 11. 2016, 4.08

Ja taky. Třeba takova bila cokolada mnam.

Topik2, 16. 11. 2016, 5.58

Miluju čokoládu ale nejvíc banánek v cokolade

Fuga

Fuga, 15. 11. 2016, 20.25

hořká čokoláda v jakékoliv podobě

Jana82

Jana82, 15. 11. 2016, 15.13

Mám moc ráda Toffifee

Zdeňka S., 15. 11. 2016, 13.30

Tak já spíš jsem na slané.. spořádat putlik brambůrků, nebo sklenku oliv pro mě není problém

Čertice, 15. 11. 2016, 10.01

Já teď co kojím tak mám šílenou chuť na maso jakékoliv. A to jsem dřív maso skoro nejedla Čokoládu jsem nikdy moc nemusela, ne, že bych si ji občas nedala to radši taky ten koláč, nebo buchty s tvarohem a povidla

Lenča Pešková, 15. 11. 2016, 13.42

Já jim buď čokoládu nebo vajíčka. Asi začnu snášet čokoládový vajíčka? na velikonoce se budou hodit?

lazna, 15. 11. 2016, 8.06

Občas si dám čokoládu. Ale teď spíš mám půst. Budou Vánoce tak bude cukroví

Adelinka, 15. 11. 2016, 7.50

Na čokoládu až tak nejsem, dám si jednou za čas, třeba dvě kostičky. Nikdy jsem nesnědla celou tabulku. Jinak na sladký jsem hodně, mám ráda různé buchty a koláčky. Každý den si s manželem dáme něco sladkého, třeba tvarohový koláček. Snažím se vybírat méně sladké varianty - mák, tvaroh.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů