Cyklohráček
Vložil(a): snany, 13. 7. 2016 23.13
Znáte cyklohráček? Jezdí z Prahy do Slaného, slyšela jsem o něm a řekla bych zajímavý tip na "vláčkovýlet". Jezdíte s dětmi rádi vlakem nebo preferujete jiný dopravní prostředek? Jaký máte názor na podobné projekty?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 4. 12. 2017, 8.58
už jsme i jeli a dělají i různé akce třeba na mikuláše, teď jsem zjistila, že jezdí i jinam než do Slaného
Fuga, 9. 12. 2016, 18.03
my s ním jeli a bylo to skvělé. a ve Slaném pak byla ještě soutěž
Zuzka Čtvrtečková, 16. 7. 2016, 16.12
S prvním synem jsem jezdila vlakem k našim -200km s oběma si to zatím netroufnu Podobné akce vítám všemi deseti
klarike1, 14. 7. 2016, 21.35
Tak pokud by jezdil u nás, určitě bychom jeli. Dcerka vláček miluje. Opravdovým jsme jeli zatím jednou, ale když občas navštívíme třeba brněnskou Olympii, jede hned 3x _ klasickým malým vláčkem na mince, větším po Olympii a vedle Olympie je miniaturní nádraží s malými modely vlaků všech druhů, co jezdí venku po Olympia parku - to je absolutně super Jak jsem vlaky nesnášela, protože jsem jimi cestovala během studia hodně, tak si to teď s dcerkou užívám.
Katka, 14. 7. 2016, 17.59
No škoda, že zase jen Praha