Cyklosedačka

zobrazeno 583×

Vložil(a): Hela, 5. 9. 2021 11.55

Dobrý den, doporučíte mi jakou pořídit cyklosedačku? Vyhovuje Vám vpředu nebo vzadu?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Pavla T., 22. 9. 2021, 13.29

Cyklosedačku jedině Hamax siesta je perfektní, rychlá a snadná manipulace, pokud dítě v sedačce usne dá se jednoduše kolečkem sklopit dozadu. Zámek zůstává na kole, takže se i během výletu mohou rodiče ve vezeni dítěte střídat a jen precvaknou sedačku na jiné kolo,...

Bibiana, 11. 9. 2021, 6.44

Ahoj, taky mám značku cyklosedačky POLISPORT a je super - lehce se s ní manipuluje, je bezpečná a malej je v ní spokojenej. Mám zadní.

V007A, 8. 9. 2021, 16.12

Určitě sedačku vzadu. Kupovali jsme v Kauflandu a byli jsme s ní spokojeni.

dasza, 5. 9. 2021, 20.38

Jediné vzadu....vepředu to nesnáším...a není mi to pohodlné..

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů