Dalkove studium

zobrazeno 1202×

Vložil(a): dadinkamaminka, 28. 9. 2018 13.38

Ahoj :) Napadlo me dodelat si skolu, pul roku jsem byla na stredni skole na Stochove-kosmeticke sluzby, nevite nekdo, jesťi tato skola nabizi i dalkove studium? Pr. Nejaka jina skola, ktera neni daleko a sla by studovat dalkove? Nebo jeste studium nejake zdravotni skoly dalkove, da se to udelat? Nevite kde neco nabizi? A jak je to s vekem? Je mi 25, to bych si musela asi uz platit, ze? Srotuje mi tahle myslenka hlavou uz hodne dlouho... Kurzy mi jsou asi k nicemu, ze? Lepsi by byla asi ta skola rovnou... Chtela bzch delat jednou neco, co me bude bavit...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Fuga

Fuga, 2. 10. 2018, 19.50

Co je to za pátrat po určitých oborech na stránkách konkrétních škol zda to Umožňují nebo ne

Lenička, 2. 10. 2018, 16.51

Také bude záležet co už máš vystudováno. Na UP by ti měli poradit i se školou.?

vendy.z, 2. 10. 2018, 8.13

Já zkoušela Mgr, ale Bc. jsem dodělala těhotná a Mgr. jsem zvládla jen do porodu, bylo to na dojíždění sama s deckem neslučitelné a tak jsem nedodelala. Přeji ať to vyjde

Ketris

Ketris, 1. 10. 2018, 22.00

Ja myslim, ze do 26 muzes mit status studenta a neplatis nic.. to je i na slevovou karticku na autobus nebo vlak..

Žofinka

Žofinka, 30. 9. 2018, 8.54

Vím že na farmaceutickou laborantku jde studovat dálkové

dadinkamaminka, 30. 9. 2018, 21.00

A to bych pak dostala misto v lekarne? Nebo kde se to da uplatnit?

Janna, 29. 9. 2018, 21.23

Chce to podívat se přímo na stránky škol. Popřípadě napsat nebo zavolat na studijní oddělení a zeptat se přímo jich. A dnes už poměrně dost škol nabízí dálkové studium.

dadinkamaminka, 30. 9. 2018, 20.59

Jj to je mi jasny Jen nemam vubec zadny prehled o tech skolach ani o tom, co nabizi... Nevim, co mam hledat na netu... Kdyz tam zadam dalkove studium, vybehnou na me same reklamy

Adrianita

Adrianita, 29. 9. 2018, 20.13

Mrkni na jejich stránky a hned jednej, o všem jen přemýšlet a odkládat, z toho bych měla spíš horší pocit. Ale hlavně je konec září, tak asi zase za rok, ne.

Minnie, 29. 9. 2018, 14.46

Taky jsem přemýšlela dálkově si zvýšit vzdělání ale já vím že jsem na učení lempl a nedala bych to. Už určitě ne při 3 dětech. Na jaře chci do autoškoly a i to mi bude myslím stačit ?

patricia077

patricia077, 1. 10. 2018, 15.07

Nemáš rp nebo opacko?

Minnie, 1. 10. 2018, 18.57

Nemam vůbec řidičák

patricia077

patricia077, 1. 10. 2018, 19.37

Jo ahaaa

LucieS

LucieS, 29. 9. 2018, 8.54

A ty máš učňák nebo máš jen základní vzdělání?

Aliisha

Aliisha, 28. 9. 2018, 21.28

Každá škola má webové stránky, kde najdeš potřebné info. hodně štěstí do studia, bude to asi náročné.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů