Dáreček :)
Vložil(a): Cherrynka, 8. 12. 2017 16.15
Maminky mám dotaz :) jak jsme se některé registrovaly do akce vánoční dárečky, že si pošleme dárek, tak mě dnes přišel, strašně moc krásný a jsem z něho nadšená :) Takže touto cestou moc děkuji a ptám se... jak mám zjistit komu poslat? Nebo kdy? Do zpráv mi nic nepřišlo, tak nechci nic neposlat :( :( Nebo to mám poslat na adresu odesílajícího??
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 10. 12. 2017, 11.02
výborně, poradila jste si .-))
Mygara, 10. 12. 2017, 6.16
tak se vám zadařilo a fotku můžete vložit tak jako tak
Žofinka, 9. 12. 2017, 7.06
vylosujete si svojí maminku .-)) sama
viktorie12, 8. 12. 2017, 21.02
Ahoj holky, co mám koupit za dáreček mému 15 letému synovi.Má rád různé záhady a počitačové hry.
Jůůů, konečně už vím Já balíček rychle rozbalovala, protože syn se pozvracel, zaskočil mu čaj, tak mě vůbec nenapadlo se podívat rychlostí a nedočkavostí na adresu takže do kolonky OD mám napsat jen tuto přezdívku? já tohle loni nedělala. A děkuji, moc se mi líbil nejvíc zápisník... kupuji každý rok, tak mám už vystaráno
k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2017, 19.13
Musíš si vylosovat toho komu budeš posílat tam kde jsi se hlásila ?
k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2017, 19.52
Do zpráv ne ale kdyby jsi nevylosovala tak by tě v pondělí někdo kontaktoval . . .
louskacek2, 8. 12. 2017, 18.53
Ano do 10.12 viz pravidla