dárečky s fotkou
Vložil(a): patricia077, 3. 11. 2016 11.01
Každý rok nechávám dělat kalendáře, což je klasika a dělá to asi každý, a tak jsem chtěla letos vymyslet něco nového...trička, podložky pod myš, povlaky na polštáře, hrnečky atd to vše už tu bylo, ale objevila jsem možnost dát udělat pexeso a docela mne to zaujalo..co vy plánujete? Nebo co jste nechávali vše dělat?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 19. 9. 2022, 16.33
Nechávala jsem dělat oboje a spokojenost
Mygara, 26. 4. 2017, 11.38
pexeso je dobrý nápad
patricia077, 26. 4. 2017, 11.50
njn ale mají ho vystavené a nehrají hehe
Fuga, 23. 1. 2017, 15.49
já jednou nechala udělat z fotek babičce a tchyni čokoládové pexeso, ale zklamalo mě to. Řekli, že fotky sami upraví, to ano, ale pak tam zůstalo třeba jen půl hlavy a ještě ty 2 dílky pexesa nebyli úplně stejné, a to to stálo ještě dost penez
patricia077, 23. 1. 2017, 20.45
Pexeso se mi nakonec docela libilo i kdyz nedostatky melo
jitkamety, 3. 11. 2016, 22.09
Ja letos planuju koupit tricka s fotkama ale i to pexeso nezni spatne
patricia077, 3. 11. 2016, 21.37
I etikety na láhve? Tak to slyším prvně ...
patricia077, 3. 11. 2016, 21.38
zajímavé
patricia077, 3. 11. 2016, 21.38
Je fakt, že jsem se zas tolik nepídila a bude těch možností asi hafo
patricia077, 3. 11. 2016, 15.43
Ten bych chtěla taky do nového domu ..
k.o.r.i.n.e.k, 3. 11. 2016, 15.11
Já dělám tedy jen kalendář, nemusí být ty fotky všude
Adrianita, 3. 11. 2016, 14.50
Kalendáře,fotoknihu,fotky v rámečku. Tuším,že tady ve VP si můžete vybrat fototapetu třeba na notebook..,pokud je to ještě akuální.
patricia077, 3. 11. 2016, 15.00
aha to jsem netušila